kawo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:15

Podziękowania dla rodziców

22 wrz 2016, 18:51

Hej dziewczyny :) mam pytanie odnośnie tematu weselnego :) co prawda mam jeszcze troszkę czasu ale juz zastanawiam się w jaki sposób najlepiej podziękować rodzicom za ten piękny dzień i za wszystko :) czytam właśnie taki poradnik z przykładami http://maszwesele.pl/jak-podziekowac-ro ... na-weselu/ - nie mogę się zdecydować :) podoba mi się ten album ze zdjęciami z sesji narzeczeńskiej, a może do tego fotka nas z wielkim sercem i napisem kochamy was i dziękujemy? Co o tym myślicie?

TakaSobieJa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2016, 20:21

Re: Podziękowania dla rodziców

09 lis 2016, 20:43

wszystkie te pomysły są fajne, ale w dzisiejszych czasach, nie każdy ma miejsce na ścianie do powieszenia obrazu czy dużego zdjęcia. Moja przyjaciółka ostatnio wychodziła za mąż i kupili swoim rodzicom ramki na zdjęcia, właściwie wszędzie możesz postawić i wgrać zdjęcia jakie chcesz, nawet potem te ślubne na pamiątkę. Z tego co kojarzę to zamawiali na avans.pl

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Podziękowania dla rodziców

03 sty 2017, 15:07

Bardzo dobry pomysł na prezent dla rodziców - http://www.dekoprint.pl/pdr
Ogólnie takie tematy wymagają delikatności. Prezent wcale nie każdemu musi odpowiadać więc musicie ocenić, czy sprawdzi się on pod wasz przypadek. Mylę się?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Podziękowania dla rodziców

04 sty 2017, 09:00

Proste - http://www.dekoprint.pl/bohemia Dosyć że prezent naprawdę efektowny, to jeszcze w dodatku mega praktyczny, bo na bank będzie w przyszłości wykorzystany. Przynajmniej mnie wydaje się, że w podobnym budżecie nie da się znaleźć niczego lepszego. Mylę się?

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Podziękowania dla rodziców

05 sty 2017, 22:40

Fajny pomysł.

koszulaula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 13:15

Re: Podziękowania dla rodziców

14 sty 2017, 22:46

Podziękowania dla rodziców powinny chyba być bardzo konkretne, praktyczne, dające poczucie, że się im coś od życia należy za cały ten trud. Niestety masa młodych ludzi uważa, że rodziców można pomijać albo traktować ich po macoszemu, bo "oni już swoje w życiu dostali" co jest absolutną przecież nieprawdą. Nie widzę przeszkód, że podarować im jakiś fajny bajer, np. kuchenny - http://www.redcoon.pl/c08060102-Ekspres ... o-zabudowy - który znacząco może podnieść ich jakość poranków, a do tego pokazywać, jak bardzo dzieciom/dziecku na nich zależy. Uważam, że to fajny pomysł.

majowapanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2017, 12:16

Re: Podziękowania dla rodziców

04 kwie 2017, 12:20

fotoalbum to fajna sprawa! Znacie jakieś fajne firmy gdzie można zamówić taki album? Ważne żeby ładnie się prezentował i był wart swojej ceny ;) Znajoma na swoim weselu wręczyła fotoksiążki i do tego kosze z róźnościami, myślimy żeby zgapić ten pomysł ;)

aurelijka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2017, 13:36

Re: Podziękowania dla rodziców

14 kwie 2017, 14:36

Super pomysł z drzewem genealogicznym jako symbolem połączenia rodzin, szkoda że na własnym weselu o tym nie słyszałam ani na to nie wpadłam :)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Podziękowania dla rodziców

08 cze 2017, 09:41

Fotoalbum jest ciekawą formą podziękowania dla rodziców i na pewno pamiątką na lata, więc moim zdaniem warto się nad tym zastanowić. Dodatkowym atutem jest z całą pewnością cena bo taki prezent dla rodziców nie będzie drogi.

majowapanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2017, 12:16

Re: Podziękowania dla rodziców

08 cze 2017, 11:39

Fotoalbum jest ciekawą formą podziękowania dla rodziców i na pewno pamiątką na lata, więc moim zdaniem warto się nad tym zastanowić. Dodatkowym atutem jest z całą pewnością cena bo taki prezent dla rodziców nie będzie drogi.
Jeśli poszukujesz fajnej firmy to polecam Printu. Mają dużo promocji i fajne szablony.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość