Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

30 lis 2016, 12:11

I co wybraliście?

alicja13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 11:43

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

18 kwie 2017, 12:16

Tego typu przyjęcia zazwyczaj organizuje się w jednym miejscu. Jeśli to ma być małe przyjęcie, to żeby nie robić sobie dodatkowego kłopotu z organizacją imprezy w domu można wynająć małą salę w restauracji. Jest wiele lokali jak np http://www.restauracja.lesnawola.pl/, które mają w swojej ofercie specjalne menu i specjalne warunki przeznaczone właśnie na czas organizacji tego typu imprez okolicznościowych.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

21 maja 2017, 19:46

My z mężem wybraliśmy dom weselny Astoria, więc jeśli są tu panie z okolic Warszawy poszukujące miejsca do wyprawienia uroczystości to polecam :-) Piękne, zadbane, przestronne wnętrze i świetna obsługa. Z ich pomocą dobralismy odpowiednie menu- jedzenie było bardzo smaczne, a wesele przebiegło znakomicie.

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

22 maja 2017, 09:55

Ja w domu weselnym - ośrodek w samym lesie coś pięknego ;)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

24 maja 2017, 10:23

Myślę, że to indywidualna kwestia i najlepiej będzie zorganizować przyjecie weselne tam gdzie samo miejsce Wam się podoba, oraz gdzie cena będzie w miarę przystępna. Napisz ska jesteście i być może będziemy w stanie tutaj pomóc, doradzić coś więcej.

Sylwiaws
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2017, 19:31

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

26 maja 2017, 16:24

Przyjęcie powinno być piękne i niezapomniane. My swoje urządziliśmy w namiocie weselnym :)) Byliśmy bardzo zadowoleni, bo dzięki temu mogliśmy urządzić wesele w pięknym, górskim krajobrazie, przy płynącym strumieniu i cudownych widokach. Gościom również się podobało, nikt nie narzekał a i cena była bardzo przystępna. My swój wynajęliśmy z http://www.luxury-tent.pl i byliśmy oczarowani <3 Namioty są według mnie bardzo nowoczesne i eleganckie, polecam wszystkim urządzić wesele w taki sposób:)

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

29 wrz 2017, 13:20

Może w Rozdrożu?

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

23 lis 2017, 12:40

Rozdroże to restauracja na Placu na Rozdrożu. Jak na taką lokalizację w centrum Warszawy to mają dość przystępne ceny.

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

07 maja 2018, 17:16

A ja mogę podpowiedzieć jak bezpiecznie i komfortowo z takiego przyjęcia wrócić do domu własnym samochodem,mimo że zdarzyło nam się co nieco wypić...
Wystarczy zamówić szofera,my tak robi i korzystamy z takiej propozycji https://web.facebook.com/pokielichubialystok/
Świetna opcja dla nas i dla wszystkich którzy lubią pojechać własnym samochodem na imprezę, a później móc wrócić z czyjąś pomocą :ico_oczko:

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

22 lip 2018, 16:47

Ja akurat pochodzę z Nowego Sącza więc szukałam czegoś w okolicy. Wybraliśmy z mężem dom weselny ACAPULCO w Kamionce Wielkiej - to wieś niedaleko NS :) Wcześniej byliśmy tam na weselu znajomych - jedzenie przepyszne a obsługa po prostu na rzęsach stawała żeby wszystko było idealnie. Urzekło nas to miejsce pięknymi widokami jakie roztaczają się na zewnątrz oraz cudownym wystrojem sali jaki mogliśmy podziwiać.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość