amelia12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2016, 10:02

Re: Praca w Niemczech, ale ...

02 sty 2017, 17:04

Ja także uważam, że agencja pani Violetty Koper jest naprawdę godna polecenia pod względem pracy jako opiekunka w Niemczech. Dobre zarobki i łatwy i bezproblemowy kontakt za agencją. Sprawdźcie, jeśli też szukacie tego typu ofert pracy.

kamilcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2016, 09:47

Re: Praca w Niemczech, ale ...

11 sty 2017, 11:52

Praca za pośrednictwem tej agencji moim zdaniem jest godna polecenia jeśli więc macie doświadczenie w tym temacie, to warto przejrzeć sobie dostępne u nich oferty. Zarobki według mnie mają naprawdę bardzo dobre.

martencia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2016, 12:08

Re: Praca w Niemczech, ale ...

17 sty 2017, 11:42

Jeśli chodzi o agencję pani Violetty Koper, to także polecam. Według mnie jest to i dobra i rzetelna firma, jak i mają dostępnych dużo ofert pracy, dlatego też zawsze można dobrą ofertę tutaj znaleźć.

Milenkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:35

Re: Praca w Niemczech, ale ...

19 sty 2017, 10:28

Jako opiekunka naprawdę się opłaca, a agencja pani Violetty Koper jest rzetelna i sprawdzona, dlatego też ma tak wiele pozytywnych opinii. Uważam, że jeśli chodzi o tego typu oferty, to jest to naprawdę godna polecenia firmy.

dagmaradaga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2017, 11:07

Re: Praca w Niemczech, ale ...

20 lut 2017, 11:13

Też miałam okazję pracować w tym miejscu i naprawdę polecam. Jest to bardzo dobra agencja, w której można liczyć na rzetelność i uczciwość, a także bardzo łatwy kontakt. Sprawdźcie, być może również i was oferta zainteresuje.

Wilma41
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:00

Re: Praca w Niemczech, ale ...

20 mar 2017, 10:02

dziewczyny nie ma tragedii za granicą :) Jestem tu już przeszło 5 miesięcy, pracuję jako komisjoner/pakowacz na magazynie. Mieszkanie jest, pieniądze na czas są tylko niektórzy Polacy niestety robią tu wiochę. Nie wiem jak wygląda praca innych osób, ale ja pojechałam przez ks ze Szczecina i jestem zadowolona. Problem stanowią niestety obecni tu ludzie. Tu znajdziesz te ogłoszenia http://ksservice.pl

Milenkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:35

Re: Praca w Niemczech, ale ...

05 kwie 2017, 13:17

Bardzo fajna agencja pracy. Sądzę, że warto wybrać ofertę pani Violetty Koper, ponieważ jest to agencja sprawdzona i posiadająca doświadczenie. Decydując się na wyjazd do Niemiec, warto wybierać właśnie sprawdzonych pośredników.

ciaci
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2016, 10:39

Re: Praca w Niemczech, ale ...

13 kwie 2017, 10:03

Jest to z pewnością jedna z najlepszych tego typu agencji, więc i wam polecam ją sprawdzić. Pani Violetta oferuje bardzo dobre warunki pracy oraz zarobki.

amelia12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2016, 10:02

Re: Praca w Niemczech, ale ...

19 kwie 2017, 14:34

Zgodzę się, zawsze przeglądam oferty agencji pani Violetty jako pierwsze. Zarobki są bardzo dobre, a do tego sama sprawdzałam i wiem, że jest to rzetelna firma działająca na rynku naprawdę sporo czasu.

kamilcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2016, 09:47

Re: Praca w Niemczech, ale ...

21 kwie 2017, 13:03

Ja też uważam, że agencja pani Violetty Koper jest rzetelną firmą oferującą pracę jako opiekunka w Niemczech, więc i was może ich oferta zainteresować, szukając ofert pracy w Niemczech.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość