skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: gdzie na weekend z mężem

27 mar 2017, 19:48

Ja polecam Kraków, uważam, że to przecudowne miejsce warte uwagi!

Też uważam, że Kraków jest świetnym miejscem na weekend. Jeżeli nie wiesz gdzie się zatrzymać to ja polecam Q Hotel Plus Kraków . Mają tam super standard, restauracje z bardzo dobrym jedzeniem. Myślę, że będziesz zadowolona. No i Kraków jest takim miejscem, że jest co zwiedzać :)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: gdzie na weekend z mężem

04 kwie 2017, 13:34

Jeśli chcecie sobie odpocząć w spokoju, to najlepiej wyjedźcie do Bukowiny Tatrzańskiej do Harnasia. Świetne jest to, że nie mogą tam przebywać dzieci poniżej 15 roku życia, więc na pewno będziecie mieć ciszę i komfort. Wiem po sobie, że można tam przeżyć bardzo romantyczny weekend we dwoje :)

SamaAnia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2017, 21:27

Re: gdzie na weekend z mężem

16 kwie 2017, 17:29

Bieszczady polecam. My w tym roku wybieramy się z mężem nad Solinę. Jak dopisze pogoda to się trochę powłóczymy po górach. A jak nie dopisze to też będzie fajnie :)

Awatar użytkownika
chodzeNApalcach
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2016, 11:47

Re: gdzie na weekend z mężem

24 kwie 2017, 11:51

Ja zdecydowanie polecam Trójmiasto :) Często tam bywamy, jeżeli chodzi o nocleg to śmiało możemy polecić http://sanhaus-apartments.pl/ .

creepinuavxi1971
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2016, 11:06

Re: gdzie na weekend z mężem

29 kwie 2017, 17:39

Może jakieś ciekawe miejsce pod względem turystycznym? A może jakaś naprawdę dobra restauracja, a potem spacer po mieście/zakupy w galerii?

kasiazaleta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2017, 22:38

Re: gdzie na weekend z mężem

30 kwie 2017, 23:08

Jak lubisz rowery i morze, to prawdopodobnie najlepszy jest Kołobrzeg. Co tu się jeździ na rowerze :) Morze z jednej strony, a las z drugiej. Właśnie dzisiaj jesteśmy po rowerach. Po prostu pięknie.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: gdzie na weekend z mężem

08 cze 2017, 09:39

Tutaj w zasadzie każda nadmorska miejscowość sprawdzi się jeżeli chodzi o taki wyjazd z racji licznych ścieżek czy to spacerowych czy też rowerowych, więc polecam Kołobrzeg oraz Darłowo czy Ustronie Morskie, jeśli lubicie Bałtyk to z pewnością będziecie zadowoleni.

martyna317
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2015, 22:28

Re: gdzie na weekend z mężem

22 cze 2017, 22:06

My osobiście lubimy jeździć do Wrocławia. Tam się dużo dzieje. jest wiele ciekawych miejsc. A szczególnie upatrzyliśmy sobie restaurację z kuchnią włoską, która uwielbiamy a mianowicie Siesta Trattoria przy ul. Ślicznej. Każdy kto się tam wybiera powinien odwiedzić to miejsce. Polecam

xelise
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:52

Re: gdzie na weekend z mężem

02 wrz 2017, 18:06

Wrocław jest bardzo fajnym i ciekawym miastem. Na weekend idealny ;) A co do noclegów to proponuję znaleźć je poprzez Bookapart.

Awatar użytkownika
Telimena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2017, 16:23

Re: gdzie na weekend z mężem

05 wrz 2017, 13:50

Myślę, że w czasach, w których podróżowanie (choćby pociągami) odbywa się w sposób tak szybki i sprawny, bez problemu na weekend wybrać się można nawet do któregoś z europejskich miast. Sama podróż nie trwa długo, bilety na stronkach pokroju EuroPodróże (http://europodroze.pl/) można kupić za całkiem niewielkie pieniądze, więc jest to bardzo dobrym pomysłem. Myślałam właśnie, by gdzieś wybrać się pociągiem i przez weekend zwiedzić jakieś miasto, ale i tak chyba załatwię sobie jakiś jeden dzień urlopu, by jakoś specjalnie się nie spieszyć. Jakby nie było, wakacyjna pogoda utrzymać się może jeszcze przez jakiś czas.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość