iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Weekend czerwcowy

18 cze 2014, 17:29

Jedziecie gdzieś na ten weekend? my raczej zostaniemy w domu, chyba, że będzie pogoda to może nad jezioro się wybierzemy.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Weekend czerwcowy

18 cze 2014, 17:32

My chyba pojedziemy do Warszawy. Mąż coś o tym wspomniał dzisiaj przy śniadaniu. Nie mamy zarezerwowanego żadnego noclegu ani nic, jedziemy w ciemno. Przejrzałam kilka ofert noclegowych w internecie i mam cichą nadzieję, że będzie miejsce w tym hotelu http://www.hotelaramis.pl/ a jeśli nie to poszukamy gdzie indziej. Zależy mi na niewysokiej cenie i dobrej lokalizacji, może być problem ale myślę, że coś znajdziemy:)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Weekend czerwcowy

19 kwie 2017, 08:06

Cudowne miejscówka, którą już kilka razy zaliczyliśmy, sami zerknijcie - zielonapolana.com.pl/pakiety.php
Wszystko zdecydowanie dopracowane, mega pakiety usług, dobre stawki. Zresztą - dzieci do lat 4 za darmo. Mają mini klub, kino, place zabaw, trampolinę, imprezy dla dzieci - cały czas coś się dzieje. Zerknijcie sobie na sam program pobytu i spróbujcie znaleźć miejsce, gdzie ktoś wam zaoferuje coś podobnego.

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Weekend czerwcowy

20 kwie 2017, 18:19

Moim zdaniem Zielona Polana jest perfekcyjna pod wypad z dziećmi. Tutaj naprawdę nie ma się czego czepiać, wszystko jest zorganizowane na wysokim poziomie.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Weekend czerwcowy

21 kwie 2017, 08:41

Jak rozumiem też tam byliście? Zgadza się - jak na polskie warunki świetnie złożona oferta. Przede wszystkim chodzi o to, że macie co robić z dziećmi bez względu na pogodę, a to akurat ma przecież ogromne znaczenie. Byliśmy kilka razy w hotelach i musieliśmy w okolicy szukać aquaparków. W przeciwnym wypadku pozostawało siedzenie w pokoju, bo gdzie mieliśmy uderzyć przy ulewie? A tam jednak mają szereg atrakcji zadaszonych.

Ribavar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2017, 09:07

Re: Weekend czerwcowy

21 kwie 2017, 09:11

Ja weekend czerwcowy raczej na spokojnie, jak pogoda pozwoli to opalanko na działce i grill z rodzinką.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Weekend czerwcowy

28 kwie 2017, 07:40

Długie weekendy staramy się spędzać tak, aby po prostu były atrakcyjne dla dzieci. Grill to trochę zbyt mało. W Zielonej Polanie będziemy mieli kulig, ognisko, pieczenie prosiaka, basen, mini klub, kino, imprezy wieczorne itd. Zapowiada się, że będzie się wiele działo. Wiadomo, że idealnie jeśli będzie słonecznie, ale przy kiepskich warunkach też sobie jakoś czas zorganizujemy. W Zielonej Polanie jest co robić.

kasiazaleta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2017, 22:38

Re: Weekend czerwcowy

03 maja 2017, 12:49

Jak będzie pogoda, to pójdziemy na spacer, ale raczej nigdzie się nie wybieramy w czerwcu. Trzeba się troszkę odgruzować :ico_prasowanko: :ico_duzepranko:

ollivka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:00

Re: Weekend czerwcowy

04 maja 2017, 14:18

My mamy zaproszenie do siostry narzeczonego do Londynu ale jeszcze nie wiem czy uda nam sie zgrać urlopy. Bardzo bym chciała bo jeszcze nie byłam, ale jak się nie uda tym razem to też sobie jakoś wieczory zorganizujemy: kino, kolacja, może jakiś wypad za miasto jak pogoda pozwoli.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Weekend czerwcowy

30 maja 2017, 07:33

Raz jeszcze - zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2017.php
Wątpię, żebyście znaleźli lepszy pakiet w Polsce za taką cenę. A zapowiada się na ładną pogodę, więc powinniście mieć możliwość skorzystania ze wszystkich atrakcji, łącznie z basenem, czy kajakami, a może i kąpielą w Sanie. Zresztą - wystarczy zerknąć na zawartość pakietu.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość