Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Tworzenie stron

11 kwie 2016, 14:27

Reklama goni reklamę a całkiem ciekawą stronę prywatną można wykonać samemu korzystając z Bootstrapa. Stronę firmową zleciła bym już profesjonalnej firmie.

praca
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2016, 09:56

Re: Tworzenie stron

15 maja 2016, 12:03

Oto moja strona poszukującego pracy - usługi remontowe: darmowy szablon, strona postawiona na darmowym serwerze.

Awatar użytkownika
chodzeNApalcach
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2016, 11:47

Re: Tworzenie stron

17 maja 2016, 12:09

A jakie macie zdanie? Jak taka firma robi mi stronkę to warto aby była z mojej miejscowości? Czy jakieś konsultacje czy rozmowy w 4 oczy nie są potrzebne?

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Tworzenie stron

20 kwie 2017, 16:15

Osobiście nie widzę sensu zlecania komuś stworzenia strony, skoro w kilka chwil można to zrobić samodzielnie i wcale nie trzeba znać się na projektowaniu, wystarczy odpowiedni kreator stron, albo system cms jak wordpress - nie kosztuje to praktycznie nic. Jedyne koszty to rejestracja domeny (nazwy dla strony) i wykupienie hostingu, m.in. w cal.pl można to zrobić, ale to kwoty rzędu co najwyżej kilkunastu zł miesięcznie.

WalutowyInwestor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2017, 21:42

Re: Tworzenie stron

24 kwie 2017, 21:44

To nie takie trudne, można spokojnie samemu spróbować napisać taką stronę

kasiazaleta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2017, 22:38

Re: Tworzenie stron

03 maja 2017, 12:57

Ja uważam, że jak ktoś się zna to absolutnie nie jest trudne. Mój mąż robił jakiś czas temu, koleżance w godzinę. Były wymagania, aby była responsywna, miała formularz kontaktowy, przygotowana pod seo i z ładnym szablonem. Wszystko zrobił. Problem w tym że jak jej zrobił i ostatnio patrzyliśmy na tą stronę to nic się na niej nie pojawiało. Treści tyle, ile mąż wkleił. Nawet słowa przez dwa miesiące nie dodała. To jest własnie problem z tym jak coś jest za darmo. Nie szanuje się tego. Uzgodniliśmy, że już nikomu robić nie będziemy. Jak sobie 1000 zł zapłaci w firmie, to uszanuje.

macienka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, 19:51

Re: Tworzenie stron

18 maja 2017, 19:56

Naprawdę w dzisiejszych czasach nie trzeba umieć programować, żeby stworzyć naprawdę dobrą i elegancką stronę internetową. Najlepszym narzędziem dla laika są kreatory stron internetowych, które w dzisiejszych czasach są świetnie rozbudowanymi narzędziami i oferują wszystko czego możemy wymagać od profesjonalnej witryny. Żeby nie reklamować żadnego przesyłam linka do takiego ogólnego rankingu, każdy znajdzie coś dla siebie i opis różnych kreatorów - kreatorystronwww kropka pl Wybierzcie coś dla siebie i róbcie :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość