lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

09 lis 2016, 17:34

Warto trochę poeksperymentować w łóżku, proponuję zabawki erotyczne typu wibrator czy kulki gejszy, które są zresztą polecane przez wielu lekarzy ginekologów na mięśnie Kegla. Dzięki temu doznania się lepsze, można kupić też zmysłową bieliznę, warto być otwartym wobec partnera i mówić na co mamy ochotę. Na sexownysklep.pl znajdziecie duży wybór zabawek erotycznych, mają produkty od renomowanych producentów, przesyłki są dyskretne.

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

12 sty 2017, 19:20

Powiem wam, że dobrze, że jest opcja kupowania takich rzeczy przez neta bo ja bym nigdy nie poszła do sklepu z takimi zabawkami ;p Generalnie z moich doświadczeń w takich zakupach to się mogę pochwalić http://freetaboos.pl/czarny-wibrator-mi ... -1955.html jako jedynym wibratorem jak na razie :P Ale przyjemność taka, że na pewno na tym się nie skończy ;p

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

04 mar 2017, 19:01

Czasami tak bywa przy tabletkach jednak powinno to wrócić za jakiś czas do normy. Jestem ciekawa czy kiedyś eksperymentowałaś w łóżku bo ja teraz sporo czytam na temat dildo i zastanawiam się czy w jakieś nie zainwestować. Jakie wy macie z nim doświadczenia. W sexownysklep znalazłam wiele rdzajów w dość dobrych cenach co polecicie na początek przygody?

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

26 mar 2017, 19:14

Facetowi sprezentuj masturbator https://secretplace.pl/379-tenga i tyle, z czasem powróci chęć do erotycznych igraszek. Oczywiście erotyczne gadżety dla Ciebie też będą wskazane, ale facet i tak będzie czerpał przyjemność z bodaj patrzenia na Ciebie w ekstazie ;)

matejka12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:56

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

29 mar 2017, 00:21

Jedynym wyjściem jest odstawienie tabletek i nie zakłócanie swojego cyklu hormonalnego. Wtedy wszystko powinno wrócić do normy

Awatar użytkownika
Lukardis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2017, 11:20

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

03 kwie 2017, 12:15

Widzę, że tutaj powstał niezły odkop, więc pozwolę się wypowiedzieć.
Efekt korzystania z tabletek może być naprawdę różny. Po części możemy potęgować wrażenia przez efekt placebo. Głód seksu, jak każdy głód, siedzi w głowie. Najprawdopodobniej jakaś podświadoma myśl sprawia, że czujemy wstręt do seksu, zamiast pragnienia. Brakuje wrażeń? Znudzenie? Może przez tabletki czujesz się mniej atrakcyjna bo wszyscy mówią, że po tabletkach się puchnie?
Warto dać sobie czas na przemyślenie, w czym MOŻE tkwić problem. Póki go nie zlokalizujemy, wszelkie nasze działania będą nieefektywne.

Pozdrawiam,
Ekspertka z Lukardis.pl

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

16 maja 2017, 19:12

Rzeczywiście może być tak jak piszesz. Nie mam rozeznania, ponieważ ja wybrałam wkładkę wewnątrzmaciczną levosert. Czuję się po niej naprawdę dobrze, libido jest w normie,a tabsów nie chciałam bo nie lubię pamiętać o takich rzeczach ;) Osobiście podejrzewam, że jeśli po tabletkach jest mniejsza ochota na seks, to znaczy że ginekolog coś niedokładnie zbadał i przepisał złą antykoncepcję

bliki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2017, 06:33

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

17 maja 2017, 07:07

niestety tak to jest, im dłużej bierzesz, tym bardziej uśpiona jesteś :(

Klopsik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:43

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

14 cze 2017, 10:35

a próbowałaś suplementu Libistim, co prawda nie stosuje tabletek jako antykoncepcji ale też miałam problemy z potencją i mnie ten suplement bardzo pomógł

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

19 cze 2017, 19:40

Farmakologiczne środki powinny pomóc, ale jedynie odstawienie tabletek i powrót do naturalnego cykle na dłużej wpłynie na Twój popęd seksualny. Tak myślę, czy gadżety erotyczne o których piszecie poprawią łóżkowe igraszki - moim zdaniem tak, ale tylko bym wybierałam te znane, bezpieczne i sprawdzone (inne to chiński badziew). Na blogu secretplace.pl/blog/marc-dorcel-luksusowa-marka-gadzetow-erotycznych-b28.html macie opisane dostępne na rynku akcesoria i zabawki Marc Dorcel - jednej z bardziej cenionych marek w tym segmencie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość