Niuta676
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2017, 17:22

Problem z toaletą.

28 maja 2017, 18:45

Córka ma prawie 9 lat, nigdy nie lubila korzystać z toalet publicznych czy w zerówce a potem w szkole, robila to gdy bardzo musiała, zwykle po długiej walce. Myslalam ze z tego wyrosnie ale wydaje mi sie ze jest gorzej od jakiegos czasu. W szkole chyba w ogole nie korzysta, co prawda nie spedza w niej bardzo duzo czasu, ale mimo wszystko. W innych miejscach tez nie, co jest uciazliwe. Np niedawno mielismy komunie chrzesniaka meza w restauracji, pod koniec przyjęcia córce tak chciało się siusiu ze ledwo mogła iść,ale do toalety uparcie nie - na szczęscie bratowa meza zaproponowała zebyśmy poszli do nich do mieszkania, bo nie wiem co by było. Podobnie ostatnio nad jeziorem byliśmy ze znajomymi i ich dziećmi, córka się bawiła, po czym przybiegła że bardzo chce jej się siusiu. Oczywiscie nie bylo mowy zeby isc do toalety ani w krzaczki, wiec wracalismy do miasta, był korek,córka po drodze płakała bo tak jej się chciało, mąż się irytował. Ostatecznie posikała się w windzie, nikt tego oprocz nas nie widzial ale bardzo to przeżyła. Maz mowi ze bedzie miala nauczkę i przestanie wydziwiac ale ja nie jestem przekonana. Czy ktoś ma podobny problem? Bo zaczyna sie ladna pogoda, moznaby jechac na wycieczki ale aż strach...I nie wiem co robić.

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Albertthocak i 1 gość