pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Problem z cerą

16 maja 2017, 16:28

ja z kolei już jestem po etapie trądziku, ale przez to że latami męczyłam się z trądzikiem mam problemy z przebarwieniami i wszelkiego rodzaju niedoskonałościami, od niedawna stosuje krem na niedoskonałości La Roche Posay Effaclar Duo+ to co zauważyłam po kilku dniach stosowania to że przebarwienia są mniej widoczne już nie widać ich pod podkładem no i bardzo pomógł mi na pory, co też jest moją odwieczną zmorą.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Problem z cerą

24 maja 2017, 10:57

Tutaj również jestem zdania, że w przypadku takich problemów które opisujesz, to zdecydowanie najlepszą opcją będzie udać się do lekarza specjalisty- dermatologa aby zbadał z jakim rodzaj trądziku mamy do czynienia i ewentualnie doradził odpowiednią kurację.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Problem z cerą

26 maja 2017, 11:18

Nie wiem czy orientowałyście się w składzie niektórych kosmetyków ale wiele z nich nie jest zupełnie odpowiednich do cery trądzikowej. Piszę tutaj szczególnie o kosmetykach z drogerii, które zawierają wszelkiego rodzaju zapychacze ( parafiny, silikony_. W moim przypadku stosowanie takich kosmetyków jeszccze bardziej pogorszyło stan mojej cery....

Za to pomogło serum, które dziewczyny poleciły mi na forum wizaż. Mianowicie serum Sevolium. Jak dla mnie po prostu bomba!
Już po kilku dniach stosowania zauwazylam poprawe stanu skóry gdzie występowaly rozne zaskórniki jak i inne problemy mojej cery:) Teraz smaruję sobie twarz już dłuoższy czas i róznica znaczna. Na plus oczywiście.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Problem z cerą

29 maja 2017, 12:31

Oj już wiele razy słyszałam o tym serum. Powiedz mi czy to serum jest na retinoidach? Bo słyszałam , ze wiele kosmetyków tych aptecznych jest właśnie z zawartością retinooidów a sama jednak chciałabym uniknąć stosowania kosmetyków, które je zawierją. Miałam nieprzyjemne doświadczenia w przeszłości ;/

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Problem z cerą

30 maja 2017, 07:18

Oj już wiele razy słyszałam o tym serum. Powiedz mi czy to serum jest na retinoidach? Bo słyszałam , ze wiele kosmetyków tych aptecznych jest właśnie z zawartością retinooidów a sama jednak chciałabym uniknąć stosowania kosmetyków, które je zawierją. Miałam nieprzyjemne doświadczenia w przeszłości ;/
Sevolium nie zawiera w sobie retinoli. Tylko naturalne składnikii tak więc spokojnie. Na pewno nie zaszkodzi Ci tak jak retinole ( wiem co czujesz ponieważ sama równiez kiedyś sprawiłam sobie atrederm, użyłam tylko jeden raz i więcej już nie chciałam go używać poniewaz skora schodziła mi płatami :P).

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Problem z cerą

05 cze 2017, 16:21

No ja też bardzo szczegółowo zwracam uwagę na skład produktów, dlatego wybrałam Effaclar Duo+ bo można je kupić w aptece więc mam gwarancję, że są produkty do skóry problematycznej, ale też wrażliwej i nie muszę się obawiać że jakoś negatywnie wpłynąć na moją cerę. Warto kupować kosmetyki w aptece.

elizka55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:40

Re: Problem z cerą

18 cze 2017, 22:28

A co powiesz na wizytę w profesjonalnym salonie urody? Znam jeden do którego chodzę i polecam. Jeśli jesteś z Wrocławia to przy Al. Armii Krajowej 4B/5 jest Wyspa Piękna. Umów się i niech kosmetyczka Cię zobaczy może doradzi jakiś zabieg, pielęgnację.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Problem z cerą

21 cze 2017, 13:17

Ja myję swoją twarz żelem oczyszczającym Effaclar od La Roche-Posay i nie mam żadnych problemów z cerą, nie mam już żadnych podrażnień, a moja tłusta skóra zdecydowanie mniej się błyszczy.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Problem z cerą

21 cze 2017, 21:02

no ja z kolei mam krem La Roche Posay z serii Effaclar Duo+bo miałam bardzo rozszerzone pory i przebarwienia po trądziku, ale odkąd regularnie stosuję krem to cera wygląda zdecydowanie lepiej, więc zamierzam z niego korzystać dalej.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Problem z cerą

24 cze 2017, 23:40

Hej, kiedyś miałam piękną cerę, bez skazy, ale ostatnio zaczęła się pogarszać, i jest coraz gorzej. Nie mam pojęcia co na to wpłynęło, diety nie zmieniłam w ciąży nie jestem, jedyne coś to trochę pielęgnacje.

Nie dociekałaś przyczyn głębiej? Może jednak coś zmieniłaś, może zaczęłaś stosować antykoncepcję? Bo ja tak właśnie miałam, że kiedy zaczęłam brać zastrzyki hormonalne to po 2 miesiącach miałam taki wysyp na twarzy, że nie mogłam sobie z tym poradzić. Poszłam do lekarza i wybrał dla mnie bardziej dopasowaną metodę w postaci wkładki Levosert i z czasem problem minął, skóra się zaleczyła.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość