qrokodyl
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:59

Re: Dieta Cambridge - kto stosował?

14 cze 2017, 14:51

ja stosuje normalne diety, tutaj znalazłem dietetyka http://www.szukamdietetyka.pl/

izka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2013, 18:36

Re: Dieta Cambridge - kto stosował?

24 lut 2018, 02:07

Moim zdaniem to świetna dieta dla zabieganych. Posiłki mam gotowe, więc nie marnuję czasu na ich przygotowanie, wyliczanie kalorii i wszystkich mikro/makro składników, a dodatkowo nie idę po omacku, bo mam super miłą panią konsultantkę, która odpowiada na wszystkie moje pytania i kiedy trzeba wspiera na duchu :)

szpileczka01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2015, 21:55

Re: Dieta Cambridge - kto stosował?

21 maja 2018, 21:27

Dieta Cambridge uratowała mnie kiedy poszłam na studia do Warszawy i zorientowałam się, że dziewczyny jednak różnią się wyglądem od tego co znam od siebie z miasteczka.. zaczęłam o siebie bardziej dbać, malować się itp. ale wciąż miałam sporą nadwagę. Starczyły mi dwa miesiące mega mocnego trzymania się planu, ćwiczenia i picia dużych ilości wody i waga spadła! Polecam, bo posiłki są smaczne i nie czujecie, że jesteście na diecie, a kilogramy lecą w dół.

Awatar użytkownika
peseo33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 11:49

Re: Dieta Cambridge - kto stosował?

22 maja 2018, 16:25

A może warto poszperać trochę w Internecie? Sądzę, że to może być dość dobre rozwiązanie ;)

izka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2013, 18:36

Re: Dieta Cambridge - kto stosował?

22 sty 2021, 14:41

Dla mnie dieta Cambridge (teraz nazywa się dieta 1:1) okazała się strzałem w dziesiątkę! Rzeczywiście polecam dla osób, które nie mają albo czasu, albo ochoty na spędzanie godzin przy gotowaniu wymyślnych posiłków, albo też nie wiedzą do końca, co powinny jeść. Na tej diecie je się gotowe produkty niskokaloryczne, ale też bez przesady, je się zdrowe 1500kcal dziennie. I stopniowo wraca się do zwykłych produktów. A więc nie dość że schudłam, to jeszcze nauczyłam się, co jeść, żeby znowu nie przytyć. Chociaż już jestem po programie odchudzania, do tej pory lubię sobie raz na jakiś czas zamówić dietetyczne batoniki z diety 1:1

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość