magdziula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2017, 13:19

wyspa kuchenna

19 cze 2017, 08:40

Cześć dziewczyny:) przeprowadzamy się z rodziną do nowego mieszkania i jestesmy na etapie urzadzania kuchni, jest dość duża, otwarta na salon i dyskutujemy na wstawieniem tam wyspy kuchennej. Mi sie mega podobają takie rozwiazania, zawsze chciałam taką mieć, ale słyszałam, że jednak potrafią być niewygodne, jakie są wasze doswiadczenia?

olkalunia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2017, 13:48

Re: wyspa kuchenna

19 cze 2017, 15:41

Dla mnie wyspa kuchenna to największe zło - moja teściowa ma taką w domu i po pierwsze - cały czas sobie nabijam o nią siniaki, a po drugie na tej wyspie jest zamontowana płyta grzewcza i zawsze się boję, że ktoś się w końcu o nią oprze i poparzy, szczególnie dzieci, które mają super zabawę biegając wokół niej :/ także ja nie polecam

michaskaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2017, 14:00

Re: wyspa kuchenna

20 cze 2017, 09:03

w moim przypadku wyspa super się sprawdziła ( właścicie to jest chyba jakaś pół - wyspa, bo nie stoi całkiem na środku ) dzięki temu zyskałam dodatkowy blat w kuchni i miejsce na trzymanie ekspresu do kawy - więc jak widzisz - ile osób tyle opinii :)

HSDArrow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:23

Re: wyspa kuchenna

21 cze 2017, 07:19

Największą zaletą wysp kuchennych jest to, że możemy je dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb. Na rynku znajdują się modele o różnych rozmiarach i wzorach. Istnieje możliwość wyboru wysp, które są wyposażone w szafki, płytę grzewczą lub pełnią tylko rolę dodatkowego blatu. Ze względu na swoje rozmiary, wyspy kuchenne zajmują sporo miejsca, przez co czasami ograniczają swobodę poruszania się po kuchni. Jeśli jednak - tak jak napisałaś - masz sporą kuchnię i salon, takie rozwiązanie powinno się u Ciebie sprawdzić.
Wyspa kuchenna pomoże nam optycznie oddzielić kuchnię od salonu, lecz warto zadbać, aby wszystkie elementy stanowiły spójną całość. O wadach i zaletach wysp kuchennych pisaliśmy także na naszym blogu: https://hsd-arrow.pl/s,77,wady-i-zalety ... ennej.html.

magdziula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2017, 13:19

Re: wyspa kuchenna

26 cze 2017, 08:05

Haha, to mam w sumie opinie z każdej strony :D chyba się zdecydujemy na to rozwiązanie, muszę tylko poprzeglądać różne oferty i coś wybrać, dzięki :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość