verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Prezent dla brata

27 cze 2017, 02:29

Ja bym zastanowiła się nad fotoobrazem MyselfBook z jakimś kozackim zdjęciem brata, które będzie mógł sobie powiesić na śćianę 8-)

Durina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2017, 20:47

Re: Prezent dla brata

27 cze 2017, 21:01

Z braćmi to tak jest, albo się ich zna na wylot i wie, co im kupić, albo przy planowaniu prezentu okazuje się, że... "O kurcze, to tak, jakbym obcej osobie kupowała prezent" :P

Swoich na szczęście znam, więc nie mam tego problemu, temu spróbuję doradzić, jak odgadnąć, co akurat chciałby dostać :D

Przede wszystkim obserwować, co lubi robić.
Jak np. lubi grać, to dowiedzieć w co konkretnie. Tutaj pole manewru jest ogromne, od samej gry, dodatku do niej po jakimś gadżecie kończąc (mój młodszy taki jest :P )

Ze starszym było ciut gorzej. Rzadko bywa w domu. introwertyk, więc ciężko było go podejrzeć. Kilka razy zobaczyłam go z książką. Zapamiętałam tytuły, powiązałam fakty i wyszło, że mój brat lubi fantastykę. Problem rozwiązany :D

Dlatego OBSERWOWAĆ, albo... po prostu spytać :D
Czasami lepiej nie bawić się w niespodzianki tylko prosto z mostu ;)

Superszoper
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2017, 09:23

Re: Prezent dla brata

14 lip 2017, 09:44

Przede wszystkim sprecyzuj czym interesuje się Twój brat, bo to jest bardzo istotna kwestia, poza tym liczy sie też budżet jaki posiadasz na ten cel. Może postaw na coś praktycznego jak pendrive lub podkładka na myszkę z fajnym nadrukiem, co o tym sądzisz? Wszystko to znajdziesz u nas na Superszoper.

samosia24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:55

Re: Prezent dla brata

20 lip 2017, 11:09

Koszulka, perfumy, zegarek, może coś drobnego z elektroniki też być. Albo coś bardziej szalonego typu lot w tunelu aerodynamicznym cz skok na bungee. Ja latałam w Lesznie w tunelu i polecam taką atrakcję. Na pewno facetowi też się spodoba.

Kita12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 14 paź 2016, 10:51

Re: Prezent dla brata

10 sie 2017, 22:03

Ja brata niestety nie mam, ale mój facet ma brata i właśnie kupiliśmy mu na urodziny taki pistolethttps://www.militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ra ... er-PPQ-RAM na kule gumowe. Nie dość ze może się tym bronić to jeszcze strzelać do celu. Fajna sprawa i mój facet znalazł chyba o 300zł tańszy na militaria.pl niż w innych miejscach. A no i najważniejsze - jego brat bardzo interesuje sie tematami militarnymi :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent dla brata

27 sie 2017, 16:29

Nieźle :)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Prezent dla brata

28 sie 2017, 13:58

A czym bart się interesuje? Jeżeli piłka nożna lub coś takiego to może specjalne buty do grania lub opaski? Warto też się zastanowić nad jakąś grą komputerową według mnie.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Prezent dla brata

29 sie 2017, 11:15

Ja mam starszego o 10 lat brata i też wiecznie z tym problem jest. Bo to wybredne takie strasznie, że też nie wiem co kupować. Ja sobie robię listę prezentów w notatkach w telefonie jak mi coś akurat wpadnie do głowy. Potem te notatki odgrzebuje i sprawdzam.

xelise
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:52

Re: Prezent dla brata

02 wrz 2017, 18:03

Ja bym proponowała jakiś fajny gadżet, np okulary vr albo coś ;) Ja znalazłam takie w teletorium i kupiłam mojemu bratu. Był całkiem zadowolony.

fiona45
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:39

Re: Prezent dla brata

11 wrz 2017, 14:59

Fajnym takim prezentem może być coś z dodatków galanteryjnych. Ja fajne propozycje widziałam na; http://supergalanteria.pl/on-produkty-d ... ele-meskie . Taki mały nie duży, a elegancki portfel przyda się mu na pewno. Takie portfele bez podszewki są teraz często kupowane przez różne osoby, sprawdzają się pod wieloma względami.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość