Natka9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2016, 17:38

Re: TATUAZE NA USTA

18 lip 2017, 14:32

pierwsze słyszę.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: TATUAZE NA USTA

23 sie 2017, 13:09

jakoś mnie to nie kręci, ja mam zrobiony makijaż permanentny i jakoś wolę zdecydowanie to niż tatuaże. Tylko szkoda, że ta opryszczka co jakiś czas się pojawia u mnie, bo tylko psuje mi ten efekt. Ale dzięki kremie endvir 3-4 dni i już jest po niej :)

Ja poszłam na makijaż permanentny ust jak już całkowicie wyleczyłam opryszczkę. I ogólnie ten zabieg to dobra opcja dla pań,które z opryszczką walczyły. Miałam przez to brzydki nierówny kontur ust, a po makijazu w salonie Jest Pięknie wszystko wrocilo do normy, usta wyglądają na zadbane no i mają zdrowy ladny koloryt :-)

julancja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2017, 14:10

Re: TATUAZE NA USTA

30 sie 2017, 14:18

Moja wyobraznia jakoś nie chce mi pokazac tego obrazu :p dziwne wymysły kosmetyki

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: TATUAZE NA USTA

21 sty 2018, 20:01

pierwsze slysze o takim pomysle?? dla mnie to zbedny zabieg, bardziej szpeci niz zdobi. na co dzien nie mam zbyt duzych ust, staram sie o nie dbac, by ladnie wygladalyi mysle, ze tak powinna wygladac ich pielegnacja. ostatnio kupilam drogeryjny zestaw do powiekszania ust z Eveline i fajnie to dziala- na kilka godzin wargi sa wypelnione, nawilzone i optycznie powiekszone.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość