Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

03 lip 2017, 07:17

Ostatnio mieliśmy remont mieszkania i powiem Wam dziewczyny,że w praktycznie każdym pomiesczeniu mamy płytki. Jedynie w sypialni oraz w pokoju dziecka jest wykładzina na podłodze. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy panele i niekoniecznie byliśmy z nich zadowoleni ponieważ trzeba było uważać na wszystko.Rysowały sie i pęczniały pod wpływem wody. W przypadku płytek takiego problemu nie ma.
Wybraliśmy shabby chic od Tubądzina. Znajomi jak nas odwiedzają dziwią się,ze nie jest to drewno :)
Obrazek

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

18 lip 2017, 20:55

Moi położyli swiss krono i efekt jak mówisz - ludzie myślą, ze drewno ;)
Obrazek

RenataKo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2017, 00:00

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

19 lip 2017, 13:59

@szpilunia genialne! to swiss krono? Gdzie kupowałaś? piszecie ze panele pęcznieją.. nie wiem ile trzebaby wylać na nie wody zeby tak się stało, przy normalnym myciu podłogi to jest niemozliwe raczej

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

18 sie 2017, 08:13

@szpilunia genialne! to swiss krono? Gdzie kupowałaś? piszecie ze panele pęcznieją.. nie wiem ile trzebaby wylać na nie wody zeby tak się stało, przy normalnym myciu podłogi to jest niemozliwe raczej
To prawda przy myciu wilgotnym mopem nic się nie prawa dziać, trzeba litry wody wylać chyba na podłogę. Tu masz mapę, gdzie kupic kronopol: http://www.swisskrono.pl/Gdzie-kupic/Polska Na stronie też porady jak dbać o panele w ogóle niezlaeżnie jakiego producenta wybierzesz to ma zastosowanie.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

23 paź 2017, 11:01

Nie ma żadnych problemów z dopasowaniem czegoś ciekawego - https://dywanstyl.pl/kategoria/shaggy-i-wlochacze Dywanów przecież macie całe mnóstwo - kwestia jedynie pomieszczenia. Przecież wnętrze powinno być spójne, nie może wyglądać nijako, powinno robić różnicę. I dywan raczej mały, a nie zakrywający całą podłogę.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

03 lis 2017, 19:54

Ja u siebie mam sporo paneli na podłodze i parę pomieszczeń z płytkami. Wszystko myję Sidoluxem, sprawdzony środek i mam do niego ogromne zaufanie! Chroni powierzchnię przed śladami użytkowania, nie zostawia smug i roztacza przyjemny zapach;)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

16 lis 2021, 11:44

Ja jestem za panelami, dlatego że są eleganckie, a do tego praktyczne. Na swoją panelową podłogę w salonie, położyłam dywan, który kupiłam w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość