Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

19 lip 2017, 13:09

Znajoma mnie namawia na szkołę językową Speak Up. Korzystała któraś z Was?? Jest to szkoła godna polecenia?

trykietron
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2017, 17:05

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

21 lip 2017, 11:46

Pewnie każda sieciówka ogólnie jest godna polecenia, ale najważniejsze jest sprawdzenie, czy zajęcia są z native speakerem i poświęcenie nauce dużej uwagi nie tylko na zajęciach. Mamy sporo osób, które rozumieją dany język, ale nie za bardzo radzą sobie z mówieniem w nim i pisaniem i to nie jest fajne.

Milkasa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2017, 20:32

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

21 lip 2017, 20:44

Jeśli chcesz się nauczyć języka i jesteś ambitna to moim zdaniem nie ma co się zastanawiać. Ja do nich chodziłam i byłam zadowolona, mają indywidualne podejście do każdej osoby - dobierają Ci program nauki. Jak chcesz to sprawdź ich aktualną ofertę, może coś wybierzesz:)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

23 lip 2017, 21:01

Moim zdaniem szkoła warta uwagi. Choćby przez wzgląd na metody nauczania https://speak-up.pl/pl/metoda - moim zdaniem bardzo sensowne. :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

21 lut 2019, 11:36

szkoła językowa to na pewno dobre rozwiązanie dla dzieci, które nie mają na co dzień dużej styczności z tym językiem. Moja 11 letnia córka uczy się na co dzień w prywatnej podstawówce Te Vizja na Ochocie i tu te zajęcia odbywają się codziennie ( i to na poziomie rozszerzonym). odnosi sukcesy, angazuje się i widać tego efekty. Moim zdaniem to najbardziej skuteczna metoda nauki!

paulinasowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:36

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

22 lut 2019, 10:24

Nasze dzieci uczą się angielskiego w szkole, ale dodatkowo wożę je na kurs językowy w szkole Berlitz. Uważam, że takie dodatkowe zajęcia są bardziej skuteczne i szybciej przynoszą efekty. Moje dzieci dzięki zajęciom dodatkowym są dużo do przodu z materiałem, który realizują w klasie.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

27 mar 2019, 11:57

bloom otóż to! Ja też postanowiłam zapisać dziecko do Te Vizji i jestem równie zadowolona co Ty! Warto przejść się na organizowany przez nich dzień otwarty tam można się przekonać jak to wszystko funkcjonuje na co dzień.

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

03 kwie 2019, 09:19

jeśli zależy Wam na tym by dziecko miało okazję dobrze nauczyć się angielskiego a nawet zrealizować podstawę English National Curriculum to zerknijcie sobie na szkoł Edison. Znajdziecie ją w Warszawie, na Wilanowie. wysoki poziom, miła atmosfera, rozsądne czesne. Najważniejsze jest to, że potem dzieci mogą kontynuować naukę w dowolnej brytyjskiej szkole na świecie.

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

17 kwie 2019, 20:00

Ja sama zapisałam się niedawno na kurs angielskiego do tutlo. Chodziło mi bardziej o przypomnienie i utrwalenie i jestem bardzo zadowolona z lekcji które już odbyłam;) Duży plus za elastyczne godziny nauki, które sama sobie wybieram;)

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

03 maja 2019, 15:08

Też się u nich uczę i jestem zadowolona z rezultatów. Choć lekcje odbywam zaledwie od miesiąca to już widzę efekty;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość