endzelika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:03

siłownia dla męża

05 lip 2017, 14:04

Witam! Zbliża się nasza 15 rocznica ślubu i zastanawiam się nad jakimś super wypasionym prezentem dla meża. W zeszłym roku skakaliśmy ze spadochronu ;) Ostatnio byliśmy u znajomych, którzy zrobili sobie w garażu siłownię i mojemu mężowi aż się oczy zaświeciły, wyglądał jak dziecko w sklepie z zabawkami ;) Pomyślałam sobie właśnie o jakimś zestawie do domowej siłowni, ale za nic sie na tym nie znam, co kupić na początek? chodzi mi wiecie o taki zestaw, nie wiem jak to nazwać…. że są i sztangi i można ćwiczyć nogi, taki zestaw połączonych ze sobą różnych elementów ;)

tokarolina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 paź 2016, 14:59

Re: siłownia dla męża

06 lip 2017, 09:10

Myślę, że chodzi ci o ławeczkę treningową ;) wydaje mi się, że można dokupić różne elementy do takiego zestawu, ale zawsze podstawowe to są gryfy, obciążenia oraz hantle

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: siłownia dla męża

10 lip 2017, 12:00

Witaj! Domowa siłownia to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, lub nie lubią korzystać z siłowni i klubów fitness. To także ciekawy pomysł na oryginalny prezent :) Ze swojej strony polecam ci zestaw treningowy Xylo Solid 80 , który jest dostępny w naszym sklepie ABC fitness: https://www.abcfitness.pl/fitness-i-silownia-c125/sprzet-silowy-c26/domowa-silownia-zestawy-c91/zestaw-obciazen-xylo-solid-80-kg-z-lawka-xg035-gratis-modlitewnik-p1091 . W skład zestawu wchodzi ławka kulturystyczna, komplet gryfów do sztangi oraz zestaw obciążeń. Obecnie do zestawu dorzucamy gratis modlitewnik. Dzięki temu wyposażeniu można przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała, zarówno jego dolnych jak i górnych partii. Zestaw ten z pewnością zyska uznanie zarówno wśród początkujących, jak i średniozaawansowanych. Prezentowana ławka jest sprzętem klasy H, co oznacza, że jest dostosowana do warunków domowych. Dodatkowo, gwarantujemy 24 miesięczną gwarancję. Jeżeli masz jakieś pytania – chętnie na nie odpowiem.

endzelika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:03

Re: siłownia dla męża

11 lip 2017, 08:54

Właściwie to tak, mam jeszcze pytania - po pierwsze, na czym najlepiej postawić taką ławkę, żeby się nie ślizgała? mamy w domu jeden pokój, w których bysmy ja postawili, ale boję się własnie, że bedzie się ślizgać po podłodze…. no i jeszcze - co to jest modlitewnik? ;)

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: siłownia dla męża

18 lip 2017, 13:52

Jak już wspominałam, zestaw jest specjalnie wzmocniony i przystosowany do warunków domowych. Zachowuje stabilność nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Dodatkowo, dzięki bitumicznej powłoce obciążeń możesz mieć pewność, że podczas odkładania ich na podłogę nie powstaną rysy. Odpowiadając na Twoje drugie pytanie: modlitewnik to rodzaj podpórki na ramię, która służy do ćwiczeń z użyciem wolnych ciężarów. Uginanie rąk z odpowiednim obciążeniem pomaga budować mięśnie dwugłowe ramion, czyli po prostu bicepsy. Ważne, aby moment opuszczania ciężaru przebiegała wolniej, niż podnoszenia, dzięki czemu uzyska się odpowiedni efekt.

kleoatram
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:12

Re: siłownia dla męża

25 lip 2017, 21:17

Z tym kupowaniem to bym nie szalała od razu, a jak nie będzie miał ochoty ćwiczyć? Na początek najprostsze są zawsze hantelki i gryf. Wiem że pisałaś że mu się oczy zaświeciły ale warto by go wypadać czy mu to będzie odpowiadać. Sam sprzęt tani nie jest a szkoda żeby leżał nie używany.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: siłownia dla męża

08 lut 2021, 10:50

Hej, myślę sobie, że domowa siłownia dla męża to świetny pomysł. Sprzęty fitness do takiej domowej siłowni, znajdziesz w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/ albo hegen.com.pl.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość