Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wspomagacze odchudzania

10 lip 2017, 18:15

Mimo wakacji i wysokich temperatur jednak najlepiej dla mnie napić się ciepłego. Tu akurat Big-Active. Lubie to!

Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Wspomagacze odchudzania

10 lip 2017, 18:28

Ja Was dziewczyny nie rozumiem, negujecie herbaty, owocowo-ziołowe, naturalne. A same się zachwycacie jakimiś rozpuszczalnym czymś.

Coolka, też ją mam :) Bardzo smaczna :) i też w upałach piję ją często, bo wczesniej zdarzało mi się puchnąć, a teraz nie, bo ona redukuje zatrzymywanie się wody w organizmie.

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Wspomagacze odchudzania

12 lip 2017, 08:31

A czy zielona herbata na coś wpływa?

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Wspomagacze odchudzania

20 lip 2017, 16:02

Co z herbatami na odchudzanie? Pomagają? Jakich składników warto szukaćw takich herbatach?

Bianca
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2017, 22:47

Re: Wspomagacze odchudzania

29 lip 2017, 22:58

Zabiegi też dużo dają, efekty do nich dają przede wszystkim kopa do dalszego dbania o siebie. U mnie zabiegi Venus Freeze dały świetne efekty. Zrobiłam całą serię w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie. Obwód uda zmniejszył się znacznie, cellulit prawie zniknął i wreszcie mogę pokazywać nogi w sukienkach :)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Wspomagacze odchudzania

30 lip 2017, 01:31

Zielona herbata jest doskonałym źródłem katechiny, której działanie zostało dowiedzione w wielu badaniach. Wykazano, ze wspomaga odchudzanie, przeciwdziałając gromadzeniu tkanki tłuszczowej oraz ułatwia jej spalanie, poprawia metabolizm tłuszczów. Przyśpiesza metabolizm i usuwa zbędne produkty przemiany materii. Pite w odpowiednich ilościach mogą wspomagać proces odchudzania ale cudów za nas nie zrobią, mimo wszystko trzeba ćwiczyć i oczywiście racjonalnie się odżywiać. Ta Big-Active o której pisała koleżanka wcześniej 4xSUPER SLIM odchudzanie i oczyszczanie ma w swoim składzie :
kwiat hibiskusa, liść Yerba mate,jabłko, morszczyn, herbata zielona, trawa cytrynowa, liść jeżyny, suszony sok grejpfrutowy, suszony sok z owocu acai. Samo zdrowie żadna chemia :D Ja też ja pije i jest bardzo dobra.

Marta80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2015, 19:58

Re: Wspomagacze odchudzania

30 lip 2017, 01:42

Piłam na samym początku Big-Active 4xSuper Slim bo chciałam najpierw oczyścić organizm znaczy sie zrobic tak wzany: detox oraz zredukować nadmiar wody w ogranizmie i udało się rewelacyjnie bez żadnych wyrzeczeń. A teraz jestem na etapie ACTIVE BURN Spalanie - która dzięki swoich składnikom wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi a jednocześnie daje mi energię na cały dzień. Nawet jak wychodzę z domu do pracy czy na miasto z koleżankami szykuje sobie bidon z wcześniej schłodzoną herbatą i pipijam sobie po łyczkach :D

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wspomagacze odchudzania

30 lip 2017, 20:55

A czy zielona herbata na coś wpływa?
Zielona herbata jest nie tylko zdrowa ale i smaczna. Jak lubisz to spróbuj tej http://www.smacznaherbata.pl/zielone1/h ... gwa+granat niesamowicie smaczna, jedna z moich ulubionych ostatnio.

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Wspomagacze odchudzania

01 sie 2017, 14:02

Cały czas pijam zieloną herbatę ale jakoś nie zauważyłam poprawy w czymkolwiek :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wspomagacze odchudzania

13 sie 2017, 13:48

Niestety nie lubie pokrzywy, wolę jednak moje Big-Active. Herbatki funkcjonalne mają różne działanie. Między innymi pozbywa się jedna z nich wody z organizmu i oczyszcza organizm.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość