Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Co zrobić po stłuczce?

04 sie 2017, 16:53

Dziewczyny... Dzisiaj miałam stłuczkę, auto stoi na parkingu pod blokiem, mam oświadczenie sprawcy - to nie ja byłam winna. Co teraz powinnam zrobić? Naprawić ze swojej kasy, a później ubezpieczyciel odda? Albo ewentualnie - jakie formalności muszę sama załatwić?

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Co zrobić po stłuczce?

07 sie 2017, 19:18

Zakładam, że temat masz już załatwiony, ale żebyś wiedziała na przyszłość. Zgłaszasz problem do Unique Service Partner.
Oni załatwiają wszystkie formalności za ciebie, podstawią ci auto zastępcze, zorganizują holowanie (w przypadku assitance), załatwiają naprawę auta i wypłatę odpowiedniej kasy z polisy. Naprawdę bawienie się z tymi papierami komletnie nie ma sensu - odsyłają cię z miejsca na miejsce, wypełniasz stertę dokumentów i na koniec dają niższą wypłatę z polisy, niż wam się należy. Masakra.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Co zrobić po stłuczce?

08 sie 2017, 16:49

No właśnie, że nie mam załatwione. Sprawa zgłoszona i czekam na gościa od ubezpieczyciela, który ma zrobić wycenę.
Kurde, że ja nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego. Czy mogę to zgłosić na tym etapie do Unique Service Partner? Oni jeszcze pomogą? Z tego co czytam w sieci, to ta pomoc jest całkowicie darmowa? Assistance też mam ;/

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Co zrobić po stłuczce?

09 sie 2017, 22:02

Na przyszłość - nie pytaj o takie tematy na forum, tylko dzwoń bezpośrednio do firmy, i tam się wszystkiego dowiaduj.
Nie ma znaczenia etap. Jeśli naprawa nie została już rozpoczęta w jakimś punkcie, to pewnie, że mogą to przejąć.
Tzn. pewne info dostaniesz dopiero bezpośrednio od Unique Service Partner. Tak więc radzę po prostu dzwonić.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość