Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Letnie kino

25 lip 2017, 20:37

W końcu mam więcej wolnego czasu w wakacje. :ico_haha_01: Piszcie, jakie filmy polecacie, a jakie powinnam w najbliższym czasie skreślić z listy: do obejrzenia?

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Letnie kino

26 lip 2017, 16:36

zależy jaki lubisz gatunek :) fajne, które ostatnio widziałam: Wonder woman, to the bone, kedi - sekretne życie kotów, jackie, mcimprerium, służąca

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Letnie kino

09 sie 2017, 09:54

Ile ludzi tyle gustów, każdy zaproponuje Ci co innego. Ale w kinie czy w domu planujesz? Bo jak w kinie to teraz jest jeszcze loteria w CC i z każdego biletu jest jakaś nagroda, wiec zawsze to dodatkowa motywacja, zeby iść do kina ;)

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Letnie kino

17 sie 2017, 18:19

Byłam na Atomic Blonde, całkiem spoko, chociaż nie porywa. Ale zrobili do niego świetny soundtrack.
Co do gatunków - raczej oglądam wszystko. Dużo zależy od traileru :)
Do Cinema chodzę w środy, bo jest taniej. Ale na Atomic Blonde zostałam zaproszona, więc o żadnej loterii nic nie wiedziałam :D

Wybieram się w najbliższym czasie na Valeriana i Mroczną Wieżę. Jakieś przecieki? :D

obcasek12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2017, 09:41

Re: Letnie kino

29 sie 2017, 15:44

Jeśli chodzisz w środy, to dobrze, bo wtedy bilety są tańsze, więc dobra okazja na to, żeby się wybrać :) co do Valeriana to byłam z koleżankami i byłyśmy zadowolone :) z najnowszych premier warte polecenia są Bodyguard Zawodowiec i Obdarowani. Śmieszne też są Mamuśki mają wychodne :P

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość