Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Długoterminowe efekty porodu

08 sie 2017, 11:34

Jeszcze mnie to w tym momencie nie dotyczy ale zastanawiam się po jakim czasie te wszystkie narządy w środku dochodzą do siebie? Tyle się naczytałam o nietrzymaniu moczu, o tym jak się obniża szyjka itd itd., że zaczynam panikować i najlepiej zapytać osób które są po i mają doświadczenie, a nie tylko wiedzę teoretyczną.

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: Długoterminowe efekty porodu

09 sie 2017, 14:26

Nie ma reguły, jak ze wszystkim. Czasem kobieta po trzech tygodniach ma już to za sobą, czasem dużo dłużej. I co innego jak się rodzi cesarką - "te" narządy w lepszym stanie ale powłoki brzuszne w koszmarnym. Ale przy dzisiejszym stanie medycyny naprawdę nie musisz się aż tak mocno stresować, lasery itd, może nie wszystko ale większość defektów da się ładnie ogarnąć nawet po jakimś czasie

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Długoterminowe efekty porodu

15 sie 2017, 18:10

dobrze mówi koleżanka. zresztą sama miałam zabieg waginoplastyczny, to żaden wstyd. jestesmy ludźmi i tak samo jak sobie dziewczyny bez powodu usta powiększają, tak mozna po wyczerpujących przejściach dla samej siebie poprawić sobie wygląd narządów płciowych. oby tylko pilnować, żeby w rękach profesjonalistów wylądować.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Długoterminowe efekty porodu

16 sie 2017, 11:37

Już w niejednym dobrym miejscu się zglaszano i wychodzono z problemem większym niż na początku. Boję się operacji, blizn itd. Chyba zaczynam panikować po prostu i za dużo tego oglądam.

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Długoterminowe efekty porodu

30 sie 2017, 13:20

Wiesz dlaczego Gójdź jest taki popularny? Bo wszyscy wiedzą, że ma dobre wykształcenie i dużo zadowolonych pacjentów. Taką samą renomę ale ws. plastyki pochwy itd ma klinika Efecta w Częstochowie - a tu masz link konkretnie do tego co szukasz http://efecta.eu/ginekologia-plastyczna.html Tam jest wykwalifikowana kadra, czysto, porządnie i opieka taka z zaangażowaniem, kompleksowa. Ja tam byłam dwukrotnie, a też trafiłam z polecenia i efekty są naprawdę zadowalające.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość