magiotka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2015, 14:35

Re: Plastyka krocza

17 sie 2015, 21:06

Dziewczyny weźcie nie straszcie, że po naturalnym porodzie nie wraca wszystko na swoje miejsce i elastyczność :(
Może jednak warto ćwiczyć mięśnie kegle ? ktoś coś doradzi w tej materii ? czy to ma sens, czy po prostu taka natura i nic się na to nie poradzi :( i ew. należy się wspomagać chirurgią plastyczną. Jestem ciekawa jaki odsetek kobiet ma problem z waginą i jej elastycznością.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Plastyka krocza

15 wrz 2016, 14:01

Dziewczyny po porodzie zawsze zostaje jakiś ślad . Ja jestem po trzech porodach naturalnych i co Wam będę opowiadać jak to wygląda. Większość na pewno wie sama z własnego doświadczenia. Długo zmagałam się chociażby z takim problemem jak suchość, pomógł mi zabieg rewitalizacji okolic intymnych. Nic strasznego, a pomogło bardzo. Zdecydowałam się po odwiedzeniu gabinetu Moja Estetyk - mówię Wam pełen profesjonalizm. Przejrzyjcie ich stronę, a zobaczycie że umówicie się na wizytę : http://www.mojaestetyka.pl :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Plastyka krocza

04 sty 2017, 10:26

Magiotka rozumiem Twoje obawy, ale naprawdę nie ma się czego bać, a naturze zawsze można pomóc. Czemu by nie skorzystać z dóbr, jakie ma ginekologia estetyczna, tylko dlatego, że mamy przekonanie, że nie powinno się niczego naprawiać? W końcu po to jest medycyna, by w razie problemów pomóc. Wielu kobietom podnosi się przede wszystkim samoocena, a co za tym idzie jakość życia. Osobiście polecam http://alfamedycyna.pl/skoczow/szpital/oddzial-chirurgii/oddzial-ginekologii-estetycznej/ Byłam tam ja i parę moich znajomych i wszystkie jesteśmy zadowolone :)

weronikakrol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 lis 2016, 12:44

Re: Plastyka krocza

31 sty 2017, 13:08

Ja bym Ci poleciła jednak zabieg. Moja koleżanka wykonywała podobny w Kielcach http://plusmed.info.pl/ginekologia-estetyczna/. Na stronie masz więcej szczegółów zabiegu.

Awatar użytkownika
Lukardis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2017, 11:20

Re: Plastyka krocza

03 kwie 2017, 12:35

Wszystkich kobiet, które rozpaczliwie szukają pomocy w operacji chirurgicznej, chciałabym zapytać, czy wypróbowały wszystkie nieinwazyjne sposoby rozwiązania problemu?
Chirurgia ma to do siebie, że jej efekty mogą być niepożądane - komplikacje, infekcje, ból, albo chociażby ogromne koszty.
Zanim się zdecydujecie na ten krok, wypróbujcie przede wszystkim ćwiczenia na mięśnie Kegla. Można je ćwiczyć w domu, w pracy, podczas zakupów. Odłóż decyzję o operacji o trzy miesiące. Tylko trzy miesiące.

Pozdrawiam,
Ekspertka z Lukardis.pl

joanna001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2017, 16:58

Re: Plastyka krocza

06 wrz 2017, 10:22

Ja ze swojej strony mogę polecici klinikę AG Klinik w Warszawie. Doktor Gumkowski to złoty człowiek. Wszystko wyjaśnia, doradza. Mozna z nim wszystko ustalić i skonsultować. Ja miałam tam lifting czoła i jestem bardzo zadowolona. Zarówno sam zabieg, jak i opieka po były bardzo dobre. Szybko się zagoiło i nie ma śladu. Bardzo polecam, bo mają różnie zabiegi, wiec na kroczę zapewne tez.
O samej klinice i doktorze mozna poczytac agklinik.com/o-nas/

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Plastyka krocza

08 wrz 2017, 13:07

Polecam Alfa-Medycyna, niedawno wykonywałam u nich zabieg i jestem bardzo zadowolna :)
http://alfamedycyna.pl/

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Plastyka krocza

29 lis 2017, 12:29

ja co prawda nie korzystałam z usług medycyny estetycznej w tych częściach ciała, jednak korzystała moja siostra w klinice MediArt Instytut w Poznaniu, była bardzo zadowolona, już nie narzekała tyle, co kiedyś :)

AgnieszkaRzeszow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2017, 14:30

Re: Plastyka krocza

18 gru 2017, 14:42

Nie ma co się wstydzić takich rzeczy, skoro ktoś wymyślił gabinety ginekologii estetycznej to właśnie po to, żeby z nich korzystać ;) Sama jestem po labioplastyce w Mojej Estetyce w Rzeszowie na ulicy Litewskiej 4/5 i powiem Wam, że nie ma czego wstydzić. Tutaj gdzie podaję dbają o prywatność i czujesz się komfortowo.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 798
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Plastyka krocza

26 mar 2018, 10:24

Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić, operacja jak każda inna. Jeśli to może poprawić komfort życia czy seks to czemu nie? W orthos też robią takie zabiegi, tutaj możecie o nich poczytać: http://orthos.pl/operacje/ginekologia/waginoplastyka-zwe%cc%a8z%cc%87enie-pochwy/

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość