koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

groza porodu

11 wrz 2017, 11:36

Dziewczyny, ttego co najbardziej się sama boję to przebieg porodu. Ból bólem ale mega boję się, że coś nie tak będzie, jakieś pęknięcia wypadnięcia i inne takie, już mnie to o ból głowy przyprawia a im bliżej do rozwiązania tym więcej obaw. Wy się nie boicie?

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: groza porodu

12 wrz 2017, 11:32

Ja się bałam ale bardzo szybko ze strachem się uporasz. A po porodzie to uwierz, że mało będzie Cię obchodzić jak wyglądasz, Twój partner na pewno wykaże się klasą i nie bedzie na nic narzekał :) to są sprawy czysto kosmetyczne i kosmetycznie da się je usunąć. A jeśli chodzi o problemy, spotyka je baaaaardzo mała część ciężarnych, nie martw się na zapas :)

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: groza porodu

13 wrz 2017, 10:31

moja siostra po porodzie sobie zabiegi robiła na poprawę wyglądu ale to minęło od porodu do tego czasu aż rok. od samego zabiegu jest 3 miesiące i jest zadowolona, ja tam nie wiem czy bym się zdecydowała, u mnie wszystko gra chociaż może szkoda że libido mi spadło a miało wrócić po upływie kilku tygodni....a tu ni widu ni słychu :/

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: groza porodu

14 wrz 2017, 15:35

Wiesz, na takie problemy też są rozwiązania. Wiem, że w Częstochowie klinice Efecta robi się takie zabiegi jak orgazm szot, albo coś mniej więcej o tak brzmiącej nazwie. Nie mocno się ingeruje, ostrzykuje się ścianki osoczem bogatopłytkowym więc w pełni naturalnie. Podobno zabieg daje niebotyczne efekty. Sama akurat na nim nie byłam ale korzystałam z ich usług i wiem, że przykładają się do pracy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość