ciaci
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2016, 10:39

Re: Praca w Niemczech, ale ...

24 kwie 2017, 09:54

Pani Violetta to naprawdę uczciwa osoba, a jej oferty pracy są godne polecenia. Ja nie zmieniła bym tej agencji pracy na żadną inną, zarobki są dobre i warunki pracy też.

Milenkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:35

Re: Praca w Niemczech, ale ...

24 maja 2017, 14:21

Ja uważam, że jeżeli chodzi o pracę na stanowisku opiekunki osób starszych, to oferty w agencji pani Violetty Koper są naprawę warte uwagi. Zobaczcie sami, może również i wam się ich oferta spodoba.

martencia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2016, 12:08

Re: Praca w Niemczech, ale ...

29 maja 2017, 16:51

Jeśli wyjeżdżać do pracy za granicą, to z agencją pani Violetty Koper. Jest to sprawdzone miejsce oferujące bogatą liczbę ofert. Naprawdę warto sprawdzić.

alison
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2017, 11:19

Re: Praca w Niemczech, ale ...

09 cze 2017, 11:37

Też pracowałam w Niemczech :). Jak jechałam to totalnie ani słowa nie potrafiłam powiedzieć w tym języku. Było to ciężkie bo zupełnie nie wiedziałam co mówią inni ludzie, na szczęście było kilku Polaków to mi tłumaczyli. Nie czułam się z tym komfortowo i postanowiłam poduczyć się języka. Chciałam tam zostać na dłużej więc nie było innej opcji. Postanowiłam zapisać się na porządny kurs który naucz mnie wszystkiego od podstaw. Miałam szczęście bo zaraz trafiłam na eskk i okazało się że nie trzeba do rządnej szkoły chodzić tylko wszystko dostane do domu. Najbardziej odpowiadał mi kurs online oraz audiobooki, tych mogłam słuchać w drodze do pracy.

halinia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2017, 11:05

Re: Praca w Niemczech, ale ...

26 cze 2017, 11:08

Ja również mogę wam polecić agencję pani Violetty Koper. Szybko wyszukują oferty pracy, a także zapewniają szybki i bezproblemowy kontakt. Zobaczcie sami, myślę, że agencja warta polecenia.

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Praca w Niemczech, ale ...

11 wrz 2017, 15:58

Jechać do Niemiec bez języka to jednak ciężko, większość agencji jednak tego wymaga. A przez agencję jest najbezpieczniej jechać. Zawsze też można załapać się na kurs przed wyjazdem, u mnie trochę już minęło od ostatniego wyjazdu, ale kurs bezpłatnie robiłam z http://opiekunkawniemczech.eu/ Wierzcie mi, że to się przydaje :) Nawet pewniej się człowiek czuje.

IwonkaGra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:55

Re: Praca w Niemczech, ale ...

18 wrz 2017, 18:55

Jechać do Niemiec bez języka to jednak ciężko, większość agencji jednak tego wymaga. A przez agencję jest najbezpieczniej jechać. Zawsze też można załapać się na kurs przed wyjazdem, u mnie trochę już minęło od ostatniego wyjazdu, ale kurs bezpłatnie robiłam z http://opiekunkawniemczech.eu/ Wierzcie mi, że to się przydaje :) Nawet pewniej się człowiek czuje.
Masz absolutną rację - jeśli wyjazd, to tylko przez agencję i dla własnego bezpieczeństwa - podstawowa znajomość języka!. To nie są żarty dziewczyny. Kolega pojechał do Włoch jakiś czas temu - mały włos i by nie wrócił - większość z nas zna jakieś podstawy angielskiego, ale tam bez włoskiego - ni w ząb...

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Praca w Niemczech, ale ...

07 gru 2017, 12:24

Z tym językiem to zależy od kraju, ale też i wieku osób, z którymi będziemy pracować. Tak jak u mnie osoby starsze niekoniecznie dobrze mówią po angielsku. Kursami też wszystkiego nie załatwimy, np. pamiętam jak kiedyś opiekowałam się Panią z silnym bawarskim akcentem, ale podstawy to zawsze coś :) Obcokrajowcy też inaczej odbierają, jak widzą, że próbujesz i starają się pomagać :) Ja sporo się nauczyłam od podopiecznych.

filipka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2017, 13:16

Re: Praca w Niemczech, ale ...

06 mar 2018, 19:07

Kilka lat temu kolezanka zaproponowała mi pracę w Niemczech, ale tez miałam problem z językiem i bałam się ze nie będę potrafiła się porozumieć z nikim. Ale udało mi się znaleźć kurs języka niemieckiego organizowany przez firmę MyCare24. Mają kursy online i stacjonarne, ja byłam w Rzeszowie, bo pochodzę z podkarpacia i jestem bardzo zadowolona z ilości przyswojonej wiedzy, takze polecam

Annasl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2018, 23:13

Re: Praca w Niemczech, ale ...

03 cze 2018, 23:21

Pracuję jako opiekunka osób starszych w NIemczech dzięki agencji Pflegehelden i bardzo sobie tę pracę chwalę. Moje wcześniejsze agencje zawodziły, a ta jest naprawdę spoko. Mam świetnym stały kontakt z koordynatorem, umowę o pracę i kasę na czas.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość