eleonoraa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2017, 10:42

Re: Pielęgnacja stóp

20 wrz 2017, 10:55

Potwierdzam, złuszczające skarpetki są rewelacyjnym wynalazkiem :-) Na co dzień stosuję balsam pielęgnujący , szczególnie na pękające pięty.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Pielęgnacja stóp

04 paź 2017, 11:57

Najgorsze w tych skarpetkach jest potem to iż martwy naskórek musi zejść i zostawiamy po sobie dosyć nieprzyjemne ślady, natomiast trzeba to przeboleć na rzecz optymalnego efektu już potem.

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Pielęgnacja stóp

04 paź 2017, 20:29

Skarpetki są świetne. Ja po epiltouch jak skóra zaczyna "złazić" moczę stopy, wtedy cały proces idzie szybciej. Możesz spróbować, powinno zadziałać. :-)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Pielęgnacja stóp

05 paź 2017, 15:44

Zainteresowaly mnie te skarpetki epilfeet, o których piszecie.... ale czy mam rozumiem że zakładam, trzymam na stopach w tym czasie moge sobie ogladac tv lub robic pazurki a one same wszystko załatwiaja za mnie?????? :(

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pielęgnacja stóp

12 paź 2017, 13:21

Balsam rozmarynowy HB - super na stopy. Jest naturalny, co również robi swoje. Powiedzmy, że w ciągu kilku tygodni totalnie sobie odmieniłam stopy, a miałam straszne problemy. Na szczęście aktualnie mam już święty spokój.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Pielęgnacja stóp

29 paź 2017, 08:16

Skarpetki złuszczające Epilfeet to super sprawa. Sama się ostatnio skusiłam, namówiona przez koleżankę. Jestem po pierwszej aplikacji i stopy naprawdę świetnie się prezentują. Kolejny zabieg zrobię za miesiąc i dam znać, jak efekt :)

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Pielęgnacja stóp

30 paź 2017, 19:32

Zainteresowaly mnie te skarpetki epilfeet, o których piszecie.... ale czy mam rozumiem że zakładam, trzymam na stopach w tym czasie moge sobie ogladac tv lub robic pazurki a one same wszystko załatwiaja za mnie?????? :(
Zasadniczo tak, a po kilku dnach zacznie ci po nich schodzić warstwa obumarłego i zniszczonego naskórka. :-D

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pielęgnacja stóp

21 lis 2017, 14:04

NAGIETKOWY KREM DO STÓP od Hildegard Braukmann, polecam szczególnie jeśli chodzi o pękające stopy, bo właśnie w taki sposób doprowadziłam sobie cerę do normalności. W tym momencie nie mam już żadnych problemów, cera wygląda zdrowo i normalnie, jest fajnie odmieniona, ale oczywiście - dla takiego efektu mocno się napracowałam. Największe znaczenie ma oczywiście systematyczne stosowanie tych kosmetyków.

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Pielęgnacja stóp

22 lut 2018, 18:01

Nie wiem czy słyszałyścię już o tych kosmetykach Gehwol ?
Warto poczytać opinie,na temat stosowania na spękaną czy suchą skórę stóp,a nawet jak macie problem z nieprzyjemnym zapachem,nawet butów...
Już po pierwszych opiniach,które przeczytałam,postanowiłam że zamówię i przyznaje że spełniły moje oczekiwania i rzeczywiści oceny nie są na wyrost!
Teraz tylko stosuje te środki jeśli chodzi o pielęgnacje stóp i nie tylko ;)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pielęgnacja stóp

06 mar 2018, 14:21

KĄPIEL WIERZBOWA DO STÓP od HB i powinno być w porządku.
Dopiero systematyczna pielęgnacja może przynieść poważniejsze zmiany, a stopy jednak wymagają zaangażowania.
Są mocno narażone na wpływ przeróżnych czynników.
Zresztą - doskonale wiem, jak to wyglądało z naszej strony.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość