Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Próba inwestycji

12 lip 2016, 12:49

Nigdy w sumie nie myślałam o inwestowaniu. Jakoś mi się to wydaje zbyt ryzykowne, a ja ryzyka nie lubię. Chociaż z drugiej strony dodatkowe fundusze na pewno by się przydały, zwłaszcza że myślę nad rozszerzeniem działalności swojej firmy. Brał ktoś z was kredyt dla firm? Możecie polecić jakiegoś dobrego doradce? Zastanawiałam się nad skorzystaniem z ich usług https://kredyt123.pl/ .

Esselte
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2016, 09:58

Re: Próba inwestycji

25 lip 2016, 10:03

Inwestycja w złoto jest zdecydowanie dobrym krokiem. Wydaje mi się, że złoto może zyskiwać na wartości, ale nie można się bać pierwszych spadków. Cenny kruszec.
A co do kredytów, to doradca to jedno, ale można się przejść do banku, mają strasznie dużo ofert. Co do inwestowania w firmę to polecam kredyt gotówkowy w getin banku, dobra opcja, dogodne warunki, znajomy wziął i chwali

Gabu2017
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:45

Re: Próba inwestycji

10 paź 2017, 15:47

A może słyszeliście o Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017? Myślę, że warto się tam wybrać i posłuchać co mają do powiedzenia.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Próba inwestycji

08 wrz 2019, 14:04

Zainwestuj w siebie albo w rozwój firmy. Poszerz ofertę produktową i dzięki temu zyskasz nowych klientów i więcej przychodu. Fajną propozycję znalazłam w Cuk. Możesz otworzyć swoją multiagencję i zacząć współpracę na zasadzie franczyzy. Inwestycja nie jest duża jak na tego rodzaju współpracę bo tylko 15 tyś zł.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości