Erufi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:44

Gotowanie na ekranie

24 lip 2017, 15:41

Jeśli taki wątek już był to przepraszam, ale nie mogłam znaleźć.

Mam do was małe pytanie.

Jakie programy kulinarne najczęściej lub najchętniej oglądacie i dlaczego właśnie te?

Ja np. bardzo lubię oglądać Master Chef'a prawdopodobnie ze względu na rywalizację i zachowania uczestników, chociaż amerykańskiego Master Chef'a oglądałam dla Gordona Ramsaya ^_^
Ogólnie chyba lubię oglądać kulinarne reality show tak z samej ciekawości.

Bardzo fajne według mnie są też podróżnicze programy o tematyce kulinarnej. Można dzięki nim w pewien sposób poznać przeróżne miejsca świata. Nie tylko zostaje widzom przedstawiona tradycyjna czy miejscowa kuchnia, ale często również ukazane są zwyczaje czy też kultura danego regionu, co np. dla mnie jest bardzo interesujące.

Czasami też oglądam te programy, które są zrobione w formie poradników kulinarnych, że prowadzący krok po kroku mówi co robi i jak to robi :D Fajnie jest raz po raz poznać coś nowego i czasem w tych programach są dawane dobre rady związane z gotowaniem i nie tylko ^_^

Linda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2017, 10:59

Re: Gotowanie na ekranie

25 wrz 2017, 11:14

Ogladam je również. Niestety jak coś gotuje to nie wychodzi tak jak na ekranie .

xszpileczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2017, 17:34

Re: Gotowanie na ekranie

03 paź 2017, 17:41

Ja oglądam Food Network - tam zawsze leci coś ciekawego. Jedynie wyłączam Ewę Wachowicz, bo nie mogę na nią patrzeć... :D

Chantarella
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2017, 15:52

Re: Gotowanie na ekranie

12 paź 2017, 15:55

ja lubię jamie oliviera, a z polskich oglądałam pascala, oboje są bardzo sympatyczni, program miło się ogląda a przepisy nie są tak wyszukane jak na niektórych kanałach

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość