kalaEM
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2016, 15:59

Re: Dobrze szkolenia dla firm

17 lis 2016, 16:06

Jeśli chodzi o szkolenia związane z polepszeniem pracy to mogę polecić firmę Szkoła Trenerów STER . Profesjonalna kadra a zajęcia prowadzone są na różne sposoby, musisz otworzyć się przed innymi i być kreatywny. Pomaga to pracownikom zblizyć się do siebie i zacieśnić relacje co potem odbija się na dobrej zespołowej pracy w biurze

karo2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2017, 16:15

Re: Dobrze szkolenia dla firm

06 sty 2017, 16:18

Z dobrych szkoleń mogę polecić szkolenia z komunikacji. U mnie w firma zdecydowała się na takie szkolenie:
corelszkolenia.pl/nasza-oferta/komunikowanie-sie-w-trudnych-sytuacjach. Naprawdę warto było, bo zmieniła się dzięki temu atmosfera w firmie. Łatwiej jest nam się porozumieć, gdy dochodzi do konfliktowych sytuacji. Nie jest to częste, ale zdarza się jak wszędzie.

alinka38
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2017, 13:38

Re: Dobrze szkolenia dla firm

28 lut 2017, 13:42

Uczestniczyłam w kilkunastu szkoleniach, z tego mogę polecić szczególnie dwa: Lider Sprzedaży oraz Szef w roli coacha, które prowadzone są przez Kontrakt OSH - kontraktosh.pl/szkolenia-otwarte . Jak dla mnie za każdym szkoleniem musi iść doświadczenie i merytoryka, co w przypadku tej firmy ma miejsce w 100%.

domimimi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2017, 09:08

Re: Dobrze szkolenia dla firm

01 mar 2017, 09:13

Gotowe szkolenia są OK dla pojedynczych osób, ale jeśli chodzi już o firmy i specyficzne potrzeby - gotowe scenariusze powielane na kilkunastu organizacjach nie mogą być w pełni skuteczne. Każda branża ma swoją specyfikę, każda firma inne problemy, również te spowodowane kulturą organizacyjną.
W mojej firmie prowadziliśmy projekt z firmą questus - briefy i badanie potrzeb szkoleniowych i ich dokładność zaskoczyła wszystkich, a efekt był naprawdę piorunujący. Polecam, komu mogę, bo żadna inna firma szkoleniowa nie potraktowała nas tak serio i profesjonalnie. I indywidualnie!

martyna317
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2015, 22:28

Re: Dobrze szkolenia dla firm

01 paź 2017, 20:33

Z działu hr dużo wiedzy wyciągnie się z konferencji HR na szpilkach (tak nazywa się ta witryna internetowa). Najbliższa konferencja jest organizowana w dniach 11-12 października 2017 r. w Rzeszowie. Najpierw jest konferencja a potem warsztat o social media w rekrutacji. Ciekawa propozycja dla osób, które zajmują się zatrudnianiem pracowników. Prowadzą ją osoby, które na co dzień mają do czynienia z hr i coachingiem.

marlenaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2017, 15:18

Re: Dobrze szkolenia dla firm

21 paź 2017, 15:50

Jeśli mamy możliwość to powinniśmy brać udział w jak największej liczbie szkoleń. Im większą mamy wiedzę na jaki temat tym mamy większą kartę przetargową w stosunku do pracodawcy. Czy to obecnego czy przyszłego.
Takim szkoleniem, które na pewno warto się wybrać jest szkolenie Zarządzanie zadaniami. Ja na takim szkoleniu byłam w Academy of Business: academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/zarzadzanie-zadaniami,126/ Głównym celem tego typu szkoleń jest nasz rozwój osobisty i nauka zarządzania naszym czasem, by wykonywana przez nas praca była bardziej efektywna. Takie szkolenie powinien każdy chociaż raz w życiu skończyć. Wtedy sami przekonujemy się jak dużo czasu tracimy na mało istotne sprawy i jak niewiele trzeba zmienić by nasza praca była wykonywana szybciej i dawała większe efekty.
Wiedzę zdobytą na takim szkoleniu można również przełożyć na nasze życie osobiste.

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Dobrze szkolenia dla firm

27 lip 2018, 00:07

moja firma ostatnio organizowała konferencję w Zamku Janów Podlaskim, polecam, bo sala bardzo profesjonalna i obsługa również na poziomie

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Dobrze szkolenia dla firm

09 kwie 2019, 09:57

dziewczyny gdybyście szukały dobrych jakościowo szkoleń z księgowości czy podatków to zerknijcie sobie na te organizowane przez panią Martę Niziołek. Ogromna wiedza i doświadczenie. Dobra organizacja, spora dawka dobrze uporządkowanej wiedzy. Ja byłam już na jednym takim kursie z optymalizacji podatkowej w tamtym roku i w tym także się wybieram ( już inny temat).

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości