Wama92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2017, 14:02

Re: Jaki hosting wybrać?

18 sie 2017, 14:07

Jaki hosting wybrać dla bloga? Czym kierować się przy wyborze?
Dla początkującego blogera/blogerki najlepszy będzie klasyczny hosting. Nie musi mieć ogromnej przestrzeni dyskowej, terabajtów transferu. Musi być stabilny i łatwy w obsłudze. Serwery zlokalizowane w Polsce są ogromnym atutem, jeśli starasz piszesz dla ludzi z Polski. Warto wybrać taki hosting, którego parametry można zwiększać wraz z rosnącym zapotrzebowaniem. Sprawdź ofertę netbomb.pl i wybierz coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

KataKumba100
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2017, 23:05

Re: Jaki hosting wybrać?

29 sie 2017, 23:08

Warto mieć możliwość przetestowania usług. Darmowego. Teraz to standard, zazwyczaj jest 7 lub 14 dni na testy. Ale warto potestować trochę dłużej, wtedy można rzeczywiście sprawdzić, czy usługa spełnia nasze oczekiwania. Teraz na Home jest promocja na darmowe testy do końca roku: beta.home.pl/testuj/ - można sprawdzić i wyrobić sobie opinię.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Jaki hosting wybrać?

30 sie 2017, 11:20

ja mam ovh

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jaki hosting wybrać?

19 paź 2017, 16:18

Nieustająco radzę działać na Hekko, bo zwyczajnie w takim budżecie niczego lepszego nie znajdziecie. Jestem od lat na tym samym serwerze i wszystko działa jak powinno. Ogólnie to kawał dobrej usługi. Z mojego punktu widzenia - zawsze najważniejsza będzie niezawodność i dobry support. To kluczowe.

Wama92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2017, 14:02

Re: Jaki hosting wybrać?

20 paź 2017, 10:57

Od dłuższego czasu korzystam z netbomb.pl i szczerze ich polecam. Wszystko działa jak powinno, serwery są w Polsce, można używać bez dodatkowych opłat certyfikatów SSL. Idealny hosting nie tylko pod bloga :)

leenka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:05

Re: Jaki hosting wybrać?

23 paź 2017, 10:08

wybieraj pod siebie i zwracaj uwagę na to co obiecuje dana firma - zazwyczaj niewiele mówi się o tym, że różne firmy hostingowe reklamują się jako te z wyjątkowo niskimi cenami, ukrywając przy tym fakt, że po roku owe ceny wzrastają np. o 300%. Uważaj więc na rózne kruczki. Ja uzywam cal.pl - ta sama cena od lat. Wybierz sobie odpowiednią pojemność - obecnie na rynku wiele firm oferuje hosting „bez limitów” – jednak pamiętaj, że nie musisz od nich zaczynać – jeśli jesteś na początku tworzenia bloga spokojnie powinno wystarczyć ci 10 GB. jesli jesteś laikiem w kwestii tworzenia stron to patrzy czy dana firma ma tzw. kreator - wtedy postawisz sobie fajnego bloga w pare minut :D.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 798
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Jaki hosting wybrać?

08 lis 2017, 12:26

Ja mam home.pl. Jest naprawdę ok, ceny w porządku, w porównaniu do konkurencji, support 24h, chociaż jak do tej pory nic poważnego się nie działo, moze raz czy 2 skorzystałam.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jaki hosting wybrać?

13 lis 2017, 17:18

Pewnie masz fajnie z tym Home, ale takie usługi mają sens dopiero wtedy, kiedy faktycznie masz coś dużego. Pod jedną stronkę firmową to bierzesz konto za kilka dyszek rocznie, a nie za kilka stówek.
Bo w jakim celu?

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Jaki hosting wybrać?

01 mar 2018, 18:12

Firehost daje fajne parametry. Nazwa już się wielokrotnie pojawiała tutaj. To niezawodny serwer, który nie sprawia żadnych problemów.
Ogólnie - pilnujcie absolutnych podstaw. Z mojego doświadczenia - największe znaczenie ma stabilność i dobry support.
Reszta kwestii nie jest istotna.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jaki hosting wybrać?

28 mar 2018, 16:18

Zróbcie sobie nawet przy okazji jakieś porównanie - albo kiedy będziesz szukać kolejnego konta.
Nie ma opcji, żebyś miała gorsze wyniki na Hekko.
Nie tak dawno nawet widziałem test, gdzie pokazywali, że np. WP u nich ładują się zdecydowanie najszybciej.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość