konczita90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:21

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

29 kwie 2016, 12:33

Ja wolę kryminały :)
_____________________________________
hydrominum opinie
visaxinum opinie

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

11 maja 2016, 21:53

Ja poza kryminałami i thrillerami lubię sięgnąć po powieść sensacyjną. Ostatnio koleżanka polecała mi nową powieść Stefani Jagielnickiej Bezkarni zbrodniarze http://tylkorelaks.pl/szukaj?controller ... it_search= . Książka wydaje się być ciekawa, gdyż porusza bardzo aktualny problem jakim jest napływ imigrantów do Europy. Aktualnie książkę można kupić w super cenie bo na stronie księgarni Tylko Relaks jest na promocji :)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

27 maja 2017, 17:09

Czytać nie, ale zdecydowanie lubię oglądać seriale kryminalne;) obecnie "przerabiam"Agentów NCIS sezon 7- w każdy czwartek na Pulsie 2 oraz w każdą niedzielę CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas 12 sezon również na Pulsie 2;)

Mollbook
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:33

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

26 paź 2017, 10:43

Ja z kolei odwrotnie, bardzo lubię czytać kryminały i horrory, natomiast oglądać już nie niekoniecznie. jest kilku naprawdę fajnych autorów których powieści trzymają w napięciu :)

AniaProszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2017, 09:43

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

22 lis 2017, 09:54

Czy lubią? :). Uwielbiają :). W ciąży czytałam wszystkie tytuły, jakie wpadły mi w ręce i od tej pory rozkręcona machina nie chce się zatrzymać. Szanowny mąż poświęcił się i oddał mi własny czytnik, żeby nie musieć jeździć po przysłowiowe pączki o północy na stację benzynową ( chociaż i tak musiał :ico_kawusia: )
Mróz, Bonda - to chyba raczej większość czytelniczek zna, choć jeśli chodzi o książki Mroza, mam mieszane uczucia, bo strasznie nierówno pisze. Beckett to oczywiście klasa sama w sobie, podobnie jak choćby Gerritsen ( "Chirurg" - uwielbiam). Z mniej znanych - na pewno Brzostowski (genialna "Zemsta kobiet", czy Biedrzycki "Rodzina wendeta"), nie miałam jeszcze w rękach nic skandynawskiego, chociaż pierwsza książeczka Jo Nesbo czeka na swoją kolej. Niestety maluch potrafi wyssać wszystkie siły :).
W każdym razie, odpowiem twierdząco - tak czytamy kryminały :ico_haha_02:

AgatkaUr
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2017, 07:44

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

14 gru 2017, 12:29

Czy lubią? :). Uwielbiają :). W ciąży czytałam wszystkie tytuły, jakie wpadły mi w ręce i od tej pory rozkręcona machina nie chce się zatrzymać. Szanowny mąż poświęcił się i oddał mi własny czytnik, żeby nie musieć jeździć po przysłowiowe pączki o północy na stację benzynową ( chociaż i tak musiał :ico_kawusia: )
Mróz, Bonda - to chyba raczej większość czytelniczek zna, choć jeśli chodzi o książki Mroza, mam mieszane uczucia, bo strasznie nierówno pisze. Beckett to oczywiście klasa sama w sobie, podobnie jak choćby Gerritsen ( "Chirurg" - uwielbiam). Z mniej znanych - na pewno Brzostowski (genialna "Zemsta kobiet", czy Biedrzycki "Rodzina wendeta"), nie miałam jeszcze w rękach nic skandynawskiego, chociaż pierwsza książeczka Jo Nesbo czeka na swoją kolej. Niestety maluch potrafi wyssać wszystkie siły :).
W każdym razie, odpowiem twierdząco - tak czytamy kryminały :ico_haha_02:
Mróz - średnio mi pasuje, ale Gerittsen - mistrzostwo świata :). Do listy dodałabym Śpiączkę (Robin Cook), Apelacja (John Grisham) i moje ukochane Złote Wrota mistrza MacLeana

karolinakowalska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2017, 12:50

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

17 gru 2017, 12:33

Ja bardzo lubie czytac kryminały :P

DobraDama31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 2017, 22:31

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

18 gru 2017, 00:27

Uwielbiam horrory(G. Masterton, S. King itd.)

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

09 kwie 2019, 19:03

Mróz - https://virtualo.pl/remigiusz-mroz-a50856/ Jego książki są cały czas na liście bestsellerów. Pisze naprawdę niezłe kryminały, często w sądowych/prawniczych klimatach. Ostatnio czytałam ebooka "Zaginięcie" i szczerze polecam!

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

16 kwie 2019, 16:48

Ja praktycznie czytam tylko takie książki:D nie cierpię romansideł i typowej "literatury kobiecej". Wolę porządny thriller, kryminał albo nawet horror. Ale to samo mam z filmami: jak mam do wyboru film akcji lub komedię romantyczną to zawsze wybiorę film akcji.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość