joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

08 wrz 2017, 21:17

moje nogi były bardzo owłosione, musiałam je golic co drugi dzien... odkąd skorzystałam z depilacji woskiem - jest zdecydowanie lepiej. Prawie bezbolesnie jest własnie w Depilove, bo mają odpowieni wosk i podejscie do klienta. teraz już nie wrastają mi włoski i mam gładnie nogi ok 3 tyg

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

04 paź 2017, 11:36

Od kiedy depilacja woskiem jest bezbolesna? Nie opowiadajmy Takich rzeczy bo jeszcze ktoś w nie uwierzy, jeżeli depilacja ma przynieść efekt, to poza męczącym goleniem maszynką polecam zabieg depilacji laserowej o którym była już mowa na forum.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

26 paź 2017, 11:18

Jeśli sprzęt, którym wykonywany jest zabieg, jest wysokiej jakości to nie ma żadnego ryzyka. Jeżeli się obawiasz to wybierz się do Vici Clinic w Krakowie, oni dysponują wysokiej klasy laserem Light Sheer Duet. Pierwszy zabieg jest za pół ceny więc możesz wypróbować, czy zabieg Ci odpowiada i czy widzisz efekty.

aster92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:12

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

26 paź 2017, 14:22

U dobrej kosmetyczki zawsze bezpieczniej niż depilowanie się samemu. jak sobie przypomnę jak kiedyś próbowałam wydepilować sobie nogi plastrami z woskiem w warunkach domowych - masakra, miałam podrażnione nogi przez tydzień, a w sumie to jedną, bo drugiej już nie katowałam. Może coś żle zrobiłam ale odtąd mam uraz do wosku :/

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

23 lis 2017, 16:08

Byłam na depilacji laserowej w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi robiła mi przemiła pani Kasia. Na pierwszy zabieg dostałam 50% zniżki. Efekt był widoczny bardzo szybko. Obecnie jestem po trzech zabiegach i jestem bardzo zadowolona.

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

27 lis 2017, 09:48

Przyznam się Wam, że sama bardzo chętnie zdecydowałabym się na depilację laserową w Skinlogica, w Lesznie. Mam już totalnie dość ciągłego męczenia się z maszynką do golenia i wstydu, który mi towarzyszy, kiedy nie dogolę którejś z nóg. Póki co pora na depilację laserową jest idealna, więc może ostatecznie zdecyduję się na kilka sesji :).

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

06 gru 2017, 10:18

Wybór jest bardzo porosty- oczywiście, że jeżeli depilacja tow dobrym i profesjonalnym studiu kosmetycznym i mowa tylko o depilacji laserowej, która jest najbardziej skuteczna :)

krwistekwiaty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 06:05

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

18 gru 2017, 00:18

W domu depilatorem.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

20 gru 2017, 12:58

Ja pół roku temu zdecydowałam się w końcu na depilację laserową w COCO-TIME we Wrocławiu i nie żałuję. Od razu wywaliłam wszystkie maszynki do kosza i nie mam już problemu z wrastającymi włoskami. To bardzo szybko i przede wszystkim skuteczny zabieg, moja kosmetyczka pracowała na laserze diodowym Crystal Laser. Zabieg trwa od 10 do 60 min ( w zależności od depilowanego obszaru ) i trzeba go powtórzyć od 3 do 8 razy.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

21 sty 2018, 09:55

Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem Light Sheer Duet. Właśnie takim laserem dysponują w Vici Clinic w Krakowie. Zdecydowałam się u nich zrobić 3 zabiegi usuwania owłosienia z łydek. Efekt jest naprawdę świetny i polecam te zabiegi każdemu.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość