marciak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2017, 15:02

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

19 maja 2017, 18:08

Dobra apteka dla mnie to taka, która ma szeroki asortyment. Wściekam się jak nie mogę dostać swoich sprawdzonych leków. Ostatnio musiałam lecieć po dicopeg 10g na drugi koniec miasta, bo moja osiedlowa apteka nie miała niczego porządnego na zaparcia :/
ja kiedys porównywałam cene dicopeg 10 g w aptece stacjonarnej a internetowej jest znaczna różnica w cenie,wiec moze zamiast latać szukać to warto sobie zrobić zapas na przyszłość i zaoszczędzisz czas i pieniądze

bimast
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2017, 13:40

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

23 maja 2017, 13:40

Ja zamawiam leki najczęsciej przez internet, jestem leniwa i nie lubie czekać w kolejkach.

apmast
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2017, 15:03

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

25 maja 2017, 15:04

Ja mam tylko jedną aptekę w swojej mieścinie więc za dużego wyboru nie mam niestety.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

08 cze 2017, 09:43

A co sadzicie o aptekach internetowych? Bo moim zdaniem jest to bardzo dobra propozycja, raz że będzie wygodniej, a dwa zdecydowanie taniej niż w tych stacjonarnych, naprawdę nie ma się czego obawiać.

Mollbook
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:33

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

26 paź 2017, 10:39

Jeżeli chodzi o apteki internetowe, to ja również często robię zakupy właśnie w ten sposób i jestem zadowolona, głównie chodzi o wygodę oraz zdecydowanie niższe ceny.

aster92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:12

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

26 paź 2017, 14:16

Ja jeszcze nigdy nie kupowałam przez aptekę internetową, zawsze chodziłam do stacjonarnej. Może czas zacząć bo ceny potrafią być okazyjne. Zastanawia mnie jak z lekami na receptę, też można takie kupić w aptece internetowej? Jak to się odbywa orientuje się ktoś?

elelewirka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 lis 2017, 16:45

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

02 lis 2017, 16:51

Taką która ma duzy i zróżnicowany asortyment, gdzie dobrze doradza, zaproponują zamiennik tanszy o tym samym składzie i działaniu. Niby wszyscy aptekarze mają taki obowiązek a jednak nie zawsze proponuja

kajamase
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2017, 15:07

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

14 lis 2017, 10:01

Z asortymentem może być różnie, ale mam u siebie taką gdzie nawet jeśli czegoś nie mają, mogą to szybko sprowadzić. Dzięki temu nie trzeba szukać po internecie.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Jak wybrać dobrą aptekę?

20 gru 2017, 12:46

ja najczęściej zaglądam do ziko. Nie dość, że mają sporo punktów w całym kraju to jeszcze można zamawiać online i wybrać opcję dostarczenia przesyłki do domu ( jeśli nie ma leków na receptę oczywiście ). To jedna z tańszych aptek, ostatnio oglądałam nawet filmik na yt na ten temat i tam ziko wypadło super jeśli chodzi o ceny.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość