Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

02 lis 2017, 14:27

Dzięki za adres, warto wiedzieć bo to na pewno się przyda, zresztą teraz z okazji jesieni znajdziemy wiele ciekawych rabatów i promocji, także tych online.

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

06 lis 2017, 21:33

Sama też szukam jakiegoś fajnego gabinetu, w którym mogłabym wykonać depilację laserową, bo po pierwsze depilatory stworzono zdecydowanie nie dla mnie :) a poza tym ciągłe męczenie się z maszynką do golenia, mocno mnie już drażni. Dlatego też pomyślałam sobie, czy nie wybrać się do Skinlogica w Lesznie. Z tego co wiem, można tam takżę skorzystać z wielu promocji i generalnie oferta zabiegów jest bardzo szeroka, więc pewnie się skuszę.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

21 lis 2017, 17:39

Jeśli chodzi o zabiegi depilacji laserowej to polecam Panią Gosię z Vici Clinic w Krakowie. Pani jest przemiła, a zabiegi są praktycznie bezbolesne. Efekt jest świetny i warto się skusić. Na pewno będziecie zadowolone.

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

23 lis 2017, 13:58

ja cały czas się zastanawiam nad depilacją laserową, ale do końca nie jestem jeszcze przekonana, zaś moja siostra depilowała się w klinice MediArt instytut w Poznaniu, zawsze narzekała na dużą ilość włosów, a teraz powiedziała,że w końcu ma spokój i odczuwa niesamowity komfort, chyba tez z tej usługi skorzystam :)
Ostatnio zmieniony 27 lis 2017, 11:14 przez anomas, łącznie zmieniany 1 raz.

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

23 lis 2017, 16:41

Depilacja laserowa jest warta każdych pieniędzy. Ja robiłam łydki w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są dwugłowicowym laserem Light Sheer Duet i są praktycznie bezbolesne.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

20 gru 2017, 13:09

Ja też uważam, że depilacja laserowa jest mega skuteczna i pozwala nam kobietom na oszczędność czasu i często nerwów ( mnie zawsze strasznie denerwowało używanie maszynki i te bolesne wrastające włoski ). Ja robiłam serię zabiegów epilacji laserowej w COCO-TIME we Wrocławiu, tam używa się najnowszej technologii laseru diodowego Crystal Laser.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

24 gru 2017, 13:19

Jeśli chodzi o depilację laserową to mogę polecić salon Beauty Tower. Po całej serii zabiegów włoski zniknęły całkowicie, zabiegi nie były aż tak bolesne a efekt utrzymuje się nadal. Bardzo polecam - kilka zabiegów i problem depilacji z głowy.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

28 gru 2017, 12:22

Dzięki za adresy, na pewno w wolnej chwili postaram się je sprawdzić i też napisać swoją opinię na forum. Depilacja laserowa to tak czy inaczej bardzo dobry sposób na to aby pozbyć się zbędnego owłosienia z całego ciała.

Aneczka32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2018, 14:53

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

09 sty 2018, 15:27

Długo zastanawiałam się nad zabiegami depilacji laserowej. Ostatecznie zaczęłam od depilacji laserowej pach. Polecono mi salon Laser Delux. Mieszkam w Kielcach i wybrałam się właśnie tam. Mają bardzo dobre lasery i liczę na zachwycajace efekty :) Gabinet czysty a kosmetolodzy widać, że znają się na rzeczy.

Awatar użytkownika
czarnaszpilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:38

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

16 sty 2018, 10:42

Hej, dziewczyny! (pierwszy post, co za ekscytacja..)
JA nigdy nie robiłam sobie laserowego. Zawsze chciałam, ale brakowało mi pieniędzy. Jedna sesja przecież nie wystarczy. W każdym razie, jeśli macie jakieś namiary na dobry gabinet w Bydgoszczy to dajcie znać.A ja już zaczynam odkładać pieniądze. :D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość