Misiotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:02

Święta za pasem

02 lis 2017, 12:12

Cześć dziewczyny!

Zbliża się najgorętszy czas w roku jeśli chodzi o zapracowanie i ilość spraw do ogarnięcia zarówno w życiu osobistym jak i w pracy. Kto inny to udźwignie jak nie My? :ico_haha_01: W związku z tym, że sama szukam rozwiązania tego problemu (ułatwienia sobie życia) a także jestem ciekawa jak sobie radzicie albo jak chciałybyście sobie z tym radzić chciałabym się Was spytać o zdanie: czy kiedykolwiek rozważałyście wynajęcie pomocy do organizacji świąt?
Widziałyście gdzieś oferty takiej pomocy? Co o niej sądzicie? Czego byście ewentualnie od niej wymagały? A może korzystałyście i polecacie?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Święta za pasem

02 lis 2017, 14:21

Myślę, że w przypadku organizacji świąt, akurat większość rzeczy jak świąteczne zakupy i prezenty możemy załatwić bez wychodzenia z domu w sklepach online, polecam wszystkim bo dzięki temu oszczędzimy czas oraz pieniądze.

Misiotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:02

Re: Święta za pasem

02 lis 2017, 22:27

Jasne, rozumiem. Internet w tym momencie ratuje wszystko. Tylko nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zapamiętać i przeszukac internet w poszukiwaniu konkretnego prezentu na który nawet nie mamy pomysłu. Wiem, że ja nie mając jeszcze dzieci jestem czasem tak zaganiana że nawet już siły brak żeby komputer otworzyć a co dopiero jeszcze myśleć co, komu, za ile i po co, a przede wszystkim czy będzie to trafione. Dlatego też pytam czy którakolwiek z Was kiedyś rozważała pomoc osoby obcej? zastanawiałyście się nad tym?

aster92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:12

Re: Święta za pasem

08 lis 2017, 13:09

jest jeszcze duzo czasu do świąt, jak teraz zaczniesz kupowac prezenty to choćbys miala nie wiem jak liczna rodzinę to się spokojnie wyrobisz :)

Suzzi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2017, 11:28

Re: Święta za pasem

27 lis 2017, 10:47

Zalatwianie kogos do organizacji swiat to dla mnie bez sensu... wtedy nie ma tej magii

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Święta za pasem

06 gru 2017, 09:52

To też fakt, wtedy cała magia i przedświąteczna krzątanina po prostu znika, natomiast to też z drugiej strony oszczędność jeżeli wszystko załatwimy same przez internet. Z doświadczenia wiem, że bieganie po sklepach nawet na tydzień przed świętami oznacza gigantyczne kolejki.

casa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2017, 12:50

Re: Święta za pasem

14 gru 2017, 20:31

Zawsze sama organizuję Święta, udaje się :)

jadzka67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 gru 2017, 14:27

Re: Święta za pasem

18 gru 2017, 14:44

Przeciez to nie konferencja biznesowa dla 1000 osób tylko rodzinne świeta z prezentami od serca, własnorećznie przygotowanymi potrawami i tym niepowtarzalnym zamieszaniem jakie temu wszystkiemu towarzyszy. Nie wyobrazam sobie wprowadzac w to wszystko obcej osoby. Troche mi sie to kojarzy z amerykanskimi filmami na których szefowie nie mają czasu kupic żonie i dzieciom prezentów na świeta tylko nalezy to do obowiązków ich sekretarek. Chyba nie chce zeby cos takiego dotycyzło mojej rodziny. Jest duzo pracy, ale tez duzo radości i poradzimy sobie jak co roku albo i lepiej :)

Awatar użytkownika
Amik90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2017, 17:20

Re: Święta za pasem

20 gru 2017, 12:10

Ja właśnie szukuję różne przepisy na świąteczne ciastka :D W ogóle kocham gotować na święta różnego rodzaju przysmaki :D Niedawno trafiłam tutaj na stemple do ciastek https://www.nutella.com/pl/pl/stemple-do-ciasteki i muszę przyznać, że takie ciastka prezentują się naprawdę niesamowicie ;D Już nie mogę się doczekać aż je przetestuję :D

ZofiaBoska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 08 gru 2020, 12:42

Re: Święta za pasem

08 gru 2020, 14:07

[quote="Lagenko"]Myślę, że w przypadku organizacji świąt, akurat większość rzeczy jak świąteczne zakupy i prezenty możemy załatwić bez wychodzenia z domu w sklepach online, polecam wszystkim bo dzięki temu oszczędzimy czas oraz pieniądze.[/quote]

Sporo w tym racji, zwłaszcza w tym roku kiedy mamy obostrzenia sanitarne i trzeba czekać żeby dostać się sklepu. To zmienia dla mnie wszystko. Nigdy nie lubiłam zakupów, a teraz to wcale nie pokazuję się w sklepach. Jedzenie cz prezenty, wszystko można kupić w sieci. Jak doliczycie koszt czasu, który stracicie to nawet płacąc za dostawę wychodzi taniej. Ja właśnie odebrałam od kuriera grę dla babci i dziadka "Jak to wtedy było? " ;-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość