elizka55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:40

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

27 gru 2016, 13:21

Ja korzystam z wfirma.pl. Faktury, księgowość, magazyn oraz kadry i płace. Wszystko w jednym miejscu online.

Awatar użytkownika
MagracijaDella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:49

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

15 lut 2017, 14:10

ja sama zajmuję się swoją księgowością z racji wykształcenia ekonomicznego

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

01 lis 2017, 00:55

Warto zapoznać się z opcja księgowości on-line https://wfirma.pl/. Jest o wiele tańsza i wiadomo że dla każdego przedsiębiorcy, każdy grosz się liczy. Myślę że warto przetestować i sprawdzić.

enina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 gru 2014, 14:17

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

08 lis 2017, 23:55

Nawet jeśli w powierzacie prowadzenie rachunkowości innej firmie to warto orientować się się co nowego pojawiło się w przepisach. Dla prowadzących firmy wiele nowych wiadomości z zakresu kadr, płac oraz HR można zdobyć podczas konferencji z cyklu Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. To cykliczne wydarzenie odbywające się w wszystkich większych miastach w Polsce.

Lolitka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:17

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

19 lut 2018, 12:31

Przez jakiś czas prowadziłam firmę w Hiszpanii i wtedy korzystałam z pomocy biura biuroksiegowewhiszpanii.pl - to tak jakby ktoś szukał akurat :) W Polsce już pracuję na etat, także nie korzystam :)

magit22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2018, 18:50

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

26 lut 2018, 19:16

Rachunkowość zależy od firmy, znajomy ma małą firmę to sam sobie prowadzi :) fakt, że trzeba się na tym znać. Dla małych i średnich firm w zupełności wystarczy księgowa, można skorzystać z ofert biur rachunkowych np.
Obrazek

Biuro rachunkowe InPlus.
KATARZYNA MAZUR
(+48) 535 099 927
katarzyna.mazur@inplus.lublin.pl

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

28 lut 2018, 18:49

Spokojnie niewielka firmę można rozlicza c samodzielnie, nie ma z tym filozofii, wystarcza odpowiednie narzędzia. Zerknij na https://wfirma.pl/ - potestuj a przekonasz się, że warto, cena tez niska

Amasa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 gru 2014, 12:56

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

16 mar 2018, 22:35

Zgadzam się z Eweliną. Wystarczy znaleźć stronę z aktualnymi zmianami w ordynacji podatkowej i zapisać się na listę mailingową. O wszystkich zmianach i nowościach będziemy na bieżąco informowani. Ja dzięki temu dowiedziałam się o godzinówkach. To ewidencja czasu pracy jaką muszą przekazywać osoby wykonujące usługi samodzielnie na rzecz innych podmiotów gospodarczych. Czyli pracujący na umowę zlecenie. Więcej o godzinówkach dowiecie się z artykułu http://www.zasadyogolne.info/2017/02/ew ... zwana.html na blogu o działalności gospodarczej Zasady Ogólne .

korsarkaczekoladowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2018, 17:12

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

11 kwie 2018, 09:45

ja mam abonament w tax care, jestem z nich bardzo zadowolona, cena jest ok, co chcę mogę załatwić nie wychodząc z domu ale jest też możliwość spotkania się osobiście w biurze i obgadania spraw, mają sporo różnych pakietów, ja mam akurat medyczny.

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Kto prowadzi wam rachunkowośc

13 kwie 2018, 09:30

dokumenty - sekretarka
rachunki - biuro księgowe
płace - kadrowa
a monitorowanie pracy powierzyliśmy aplikacji od PCLogger - https://www.pclogger.net/pl/ dzięki temu na starcie mieliśmy łatwiej i duże oszczędności i sami mogliśmy się skupić na zdobywaniu klientów i realizacji zleceń

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość