hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Jak odzyskać odszkodowanie?

26 sie 2016, 13:22

Jak odzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, która znacznie je zaniża? Macie jakieś porady?

rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

27 sie 2016, 14:35

Uważam, że najlepiej zgłosić się po poradę do prawnika - powie, czy i jakie są szanse na uzyskanie odszkodowania, oraz załatwi wszystkie formalności. Są też firmy, które zawodowo zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań w zamian za określoną prowizję - te działające w twoim mieście możesz znaleźć przez wyszukiwarkę, ja mogę natomiast polecić firmę http://pomocni.org.pl z Opola.

kosek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2016, 15:38

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

18 wrz 2016, 16:17

już teraz na szczęście nie jest to takie trudne, jeśli tylko ubezpieczyciel ma opory przed wypłatą albo ją zaniża, koniecznie skontaktujcie się z firmą odkupimyszkode.pl i po problemie, oni radzą sobie z wieloma naprawdę trudnymi sprawami i wygrywają!

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

10 lis 2017, 16:55

No tak, czesto firmy ubezpieczeniowe zaniżaja odszkodowania :/ poczytaj sobie o firmie Auxilia, oni potrafia bardzo sprawnie przeprowadzac sprawy o odszkodowanie i przede wszystkim dbaja o swoich klientow. Ja bylam po wypadku w pracy, nie wiedzialam jak mam starac sie o pieniadze, ale auxilia zajela sie moim przypadkiem i jestem im wdzieczna za wygraną.

Marian78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2018, 11:04

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

03 lip 2018, 11:09

Ja korzystałem kiedyś z usług JW Group - działają na całą Polskę, na ich stronie macie więcej informacji. Wpiszcie sobie w wyszukiwarce jw group i znajdziecie - na duży plus, że już w 24 godziny podejmują działania a dopłata jest całkiem spora (przynajmniej tak było w moim wypadku)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość