kasiaolczak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2017, 12:36

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

13 lis 2017, 12:40

Według mnie to bardzo dobry pomysł :) Ja bym zainwestowała np. w profesjonalną koresponedencję firmową. Kopertafirmowa.pl wykonuje świetne nadruki na kopertach, sama sprawdziłam i bardzo polecam :)

Weronika78
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2017, 19:03

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

19 gru 2017, 10:45

Gadzety reklamowe sa skuteczną reklama firmy i ciesza klienta. Głupi długopis ktory klient dostanie moze nas zareklamowac w jakims biurze/banku/tam gdzie klient go uzyje. Ja standardowo w lutym jade na Remadays do Nadarzyna, tam jest wybor i przysteone ceny

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

06 gru 2018, 13:09

Mnóstwo pomysłów na gadżety reklamowe,służące do promocji Waszej działalności znajdziecie tu:
https://www.diamond-druk.pl/
Już zamówiłam od nich wizytówki i chyba najwyższy czas na kalendarze... Choć kusi mnie jeszcze zakup folia matowej,z motywem grudniowym,do przyklejenia na szybie drzwi wejściowych :ico_oczko:

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

18 kwie 2019, 13:19

Ja mogę polecić dobra drukarnie, gdzie można zamówić gadżety reklamowe każdego rodzaju i jakie chcemy i jakie sobie wyobrazimy. Takie cudeńka można zamówić w drukarni i agencji reklamowej Leon Studio w Koninie.

KKK28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:44

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

30 kwie 2019, 12:49

Szczerze polecam poniższą tą firmę drukreklamowy.com.pl
Zamawiałam gadżety i jestem bardzo zadowolona. Swoją drogą gadżety to bardzo dobry pomysł. Klienci bardzo lubią coś dostać w gratisie :)

wika88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 09 gru 2014, 23:08

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

04 lip 2019, 06:14

Nie sądzicie, że że produkcja gadżetów reklamowych to jest zwykłe zaśmiecanie środowiska? Podobnie jak pamiątki z wakacji. Czemu one mają służyć? Mamy lodówkę oblepioną magnesami na które wydaliśmy majątek. Radość była jedynie w momencie zakupu. Potem już nikt na nie nie patrzy, no chyba że spadną z lodówki. Czy zamiast wydawać pieniądze na takie gadżety nie lepiej sponsorować jakąś drużynę sportową. Kiedyś na spotkaniu zarządu rozważaliśmy tę formę promocji. Przekazaliśmy symboliczną kwotę do jednego z klubów sportowych, a w zamian oni zaproponowali nam wywieszenie baneru reklamowego z nazwą naszej firmy i reklamą produktów. W ten sposób nawiązaliśmy kontakt z innymi sponsorami tego klubu i tak powstały trwałe więzi biznesowe. Teraz gdy na mecze przychodzi coraz więcej kibiców reklama zwraca się nam wielokrotnie. Skorzystaliśmy na tym i skorzystał klub bo już na stałe go sponsorujemy. Estetyczny baner wykonała nam Fabryka Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143.

Awatar użytkownika
kchmiel93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2019, 10:58

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

23 lip 2019, 15:53

Gadżety słodkie i urocze, ale przecież często je się daje klientom, którzy nas już znają i w jakiś sposób do nas trafili, a trzeba też pozyskiwać ciągle nowych klientów. W obecnych czasach banery, sponsoring na imprezach się nie sprawdza, bo nikt tego nie zapamiętuje. Najważniejsze to strona internetowa + pozycjonowanie i aktywne media społecznościowe.

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

30 cze 2020, 00:49

[url=https://drukarniakid.pl/]dobra drukarnia online[url]

Madija
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:50

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

06 paź 2020, 23:54

Ja bym dalej szła w marketing internetowy, u mnie przyniósł najlepsze rezultaty. Może warto pomyśleć nad profesjonalną firmę która się tym zajmie? Ja zdecydowałam się na współpracę z kiwwwi.pl i dzięki nim osiągnęłam naprawdę fajne efekty.

Michaeldrevy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2020, 23:17

Jak wypromować firmę Co myślicie o gadżetach reklamowych

08 lis 2020, 20:52

Czy bym poprowadził 13-to metrowej długości Hausboota na żywca. Tak.
I to ze stresem o sile szacowanej na 1/4 siły stresu pukania pierwszej panny. Zatem spoko.
Czy byłbym ostrożny?
4.5 raza bardziej niż przy prowadzeniu samochodu.
Czy bym zdołał?
Tak. Pod warunkiem, że będę wiedział jak obsłużyć napęd.
Patent mi nic w powyższym nie pomoże.
v

variant2

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość