tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Perfumy od Prouvé

13 lip 2017, 08:43

Dziewczyny. Koleżanka podrzuciła mi ostatnio sporo próbek perfum marki Prouvé. Pachną obłędnie! Każdy zapach nieco inne, ale wszystkie rewelacyjne. Perfumy damskie mają i męskie też - jest w czym wybierać. Ale zastanawiam się czy któraś z Was miała doświadczenia z ich "dużymi" buteleczkami. Pachną tak samo? Też są tak trwałe?

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Perfumy od Prouvé

20 lip 2017, 13:50

Tak, ja zaprosiłam do domu dystrybutorkę. Dała mi powąchać wszystko co trzeba :D I u niej kupiłam większe buteleczki. Perfumy od Prouve faktycznie są obłędne. Mały minusik - za duży wybór, ja bym chętnie wszystkie zamówiła :D :D Trwałe, ładnie się rozwijają na skórze. Śmiało kupuj.

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Perfumy od Prouvé

16 lis 2017, 14:23

Uwielbiam tą markę. Perfumy Prouve są przede wszystkim trwałe, bardzo zmysłowe, a dodatkowo z uwagi na fakt, że są to perfumy z olejków eterycznych, ich zapach długo się utrzymuje. Trudno mi jednoznacznie powiedzieć, które są moimi ulubionymi, ale przede wszystkim stawiam tutaj na perfumy korzenne:).

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości