malwina2056
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2017, 15:54

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

15 mar 2017, 14:36

Naszej corce ten zabieg polecila wlasnie pani dermatolog. Nie to, ze sami sobie wybralismy ale jak sie okazalo byl to dobry wybór. Corka ma gladsza skore i nie ma sladu po tradziku. Jakbym miala wybierac ponownie to wybralabym to samo.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

14 kwie 2017, 09:51

A możesz tak z ciekawości napisać ile kosztował taki zabieg? Pytam bo to na pewno pomoże innym Użytkownikom w podjęciu decyzji dotyczącej zabiegu laserowego na blizny potrądzikowe czy przebarwienia. Czekamy na szczegóły.

Awatar użytkownika
klaptera
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2017, 10:50

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

19 paź 2017, 11:43

Takie zabiegi nie są dobre. Ja byłam na GENEO+ w Clinica Cosmetologica i bardzo sobie chwale :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

02 lis 2017, 14:26

W dalszym ciągu nie wiemy jednak ile kosztuje taki zabieg, więc czekam na szczegóły, dodatkowe informacje które są tutaj niezbędne.

Awatar użytkownika
Laubutain
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2017, 15:18

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

16 lis 2017, 15:32

Słyszałam, że da się usunąć blizny laserem jedynie pod warunkiem jeżeli pojawiły się nie później niż 5 lat temu

Awatar użytkownika
Kasiulka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2017, 18:25

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

21 lis 2017, 23:46

również uważam że najlepszym rozwiąznaiem jest laser. Jeśli blizny są płytkie to ewentualnie warto najpierw spróbować mikrodermabrazji, ale zdecydowanie usuwanie laserowe jest najskuteczniejsze w tym przypadku.

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

23 lis 2017, 13:55

Ja miałam usuwane laserowo w klinice MediArt Instytut w Poznaniu, po okropnych bliznach ani śladu... W końcu nie muszę używać tyle fluidu każdego dnia, bo moja twarz ma jednolity kolor

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

25 lis 2017, 11:16

A próbowałaś kremowy peeling gruboziarnisty magic peel bielendy do cery mieszanej i tłustej? On aktywnie i głęboko złuszcza zgrubienia naskórka, skutecznie i wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki, wygładza powierzchnię skóry i poprawia jej ukrwienie, oczyszcza pory i zmniejsza ich widoczność, efektywnie redukuje zaskórniki i przebarwienia.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

06 gru 2017, 09:56

Mikrodermabrazja czy peeling gruboziarnisty mogą dodatkowo podrażnić naszą cerę, szczególnie jeżeli jest ona wrażliwa., zdecydowanie polecam jednak w pierwszej kolejności sięgnąć po zabieg laserem, oczywiście konsultując to wcześniej z lekarzem.

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

11 gru 2017, 19:48

Polecam laserowe usuwanie blizn, można w ten sposób zredukować je nawet o 90% :) z trądzikiem walczyłam do 20-tego roku życia i niestety blizn sporo mi zostało. Niby makijaż je przykrywał ale nie zawsze chodzę z tapetą. Zapisałam się na zabiegi do CM Arnica w Starych Babicach pod Warszawą (poleciła mi koleżanka z pracy). Pracują na jednym z lepszych laserów - Beladona. Miałam 5 zabiegów, różnica jest ogromna! nawet bez makijażu czuję się teraz komfortowo. Nie dajcie sobie wmawiać, że nic nie da się z bliznami zrobić :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość