nataszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2017, 16:19

dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

16 mar 2017, 16:24

od jakiegoś czasu moja córeczka nie chce zostawać w przedszkolu.
płacze już od samego wejścia i zostaje "na siłę".
Nic nie dały żadne próby wypytania jej o co chodzi, czy coś się stało itd.... co ja mam zrobić?

Awatar użytkownika
Telimena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2017, 16:23

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

24 mar 2017, 16:31

A wcześniej było normalnie? Może ktoś jej dokucza? Dzieci już takie są.

martyna3223
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 21:57

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

28 mar 2017, 22:03

Może warto pomyśleć o jakiejś alternatywie dla przedszkola ? Np. klubobawalnia ze strefą co-workingową tak jak w Cotton Mill w Łodzi ??

Marta44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2017, 12:15

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

12 lip 2017, 11:33

Ojej, to jest trudna sytuacja :( A może porozmawiaj z pedagogami w przedszkolu, niech zorganizują jakiś dzień otwarty że mogą przyjść rodzice na zajecia? Albo czy zauwazyli jakieś zmiany w zachowaniu dziecka, może wiedzą co jest powodem?

Awatar użytkownika
walukk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2017, 18:51

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

20 lis 2017, 15:00

Nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym zakresie tematycznym. Dlatego też niestety nie będę w stnie zbytnio w tym obszarze pomóc...

petemarovic
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2017, 14:42

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

24 lis 2017, 16:13

Cześć. Mam też problem z moją 4 letnia córką. Pierwsze dwa tyg było super A teraz ręce opadają. Płacz na pożegnania, jutro np są ur organizowanie misia uszatka i cały dzień słyszę i tak będę płakała i nie chce tam iść. Tłumaczenia prośby A nawet i grozby ( co nie jestem z tego dumna) nic nie daje

jeszyna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2018, 16:58

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

12 sty 2018, 17:15

Moja córa jeszcze nie poszła do przedszkola ale opowiem na przykładzie córeczki mojego brata: pierwsze dni bajka, wszyscy zdziwieni że tak ładnie została bez płaczu, nawet do domu wracac nie chciała. Po paru tygodniach chyba sie jej znudziło, przestało byc atrakcją a stało się obowiązkiem. I mała w bek ;) bratowa rozmawiała z przedszkolankami, z dyrektorką, z lekarzem rodzinnym i nic nie wydumali, a małej znowu przeszło. Pobeczała z miesiąc prawie dzien w dzien ale wzieli ją na przetrzymanie, nie pozwalali zostawac w domu jak nie chciała iść i przeszło. Zobaczyła ze nie ma wyjścia, ze łzami nic nie wskóra i tak bedzie musiała isc więc przestała i sie przyzwyczaiła.

kamilapiechowiak11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:09

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

23 sty 2018, 19:12

Moja córka tak miała. Dosłownie była histeria w przedszkolu, co byśmy nie robili ciągle to samo. Trwało to 3 tygodnie, nagle przeszło. Niestety dzieci tak mają :(

Awatar użytkownika
Martytynka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2018, 16:34

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

19 lut 2018, 16:48

Moja córka chodzi 3 rok do przedszkola i do tej pory było wszystko ok . Az do teraz , miała 2 tygodnie laby w ferie zimowe i teraz ma kryzys i nie chce chodzić do przedszkola ... gdy wypytywałam czy coś się stało to twierdzi , że nie , że sie nie wyspała. Gdy ją odbieram jest cała wesoła i szczęśliwa. Może to faktycznie chwilowy kryzys?!

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: dziecko nie chce zostawac w przedszkolu

12 cze 2018, 22:43

Dzieciaki tak czasem mają, po dłuższej chorobie, czasie spędzonym z rodzicem nie chcą wracać do przedszkola. To normalne

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość