Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Krem do cery trądzikowej

24 kwie 2017, 13:37

WSama się własnie doleczam z retinolu. Konkretnie Atredermu. Niby sobie tak to polecają jednak w przypadku mojej skóry okazało się to kiepskim rozwiązaniem. Nie dość,ze ją bardzo podrażniło tojescze nie spodziewałam się, że naskórek będzie mi schodził tak dużymi płatami :( Teraz jakoś to wygląda ale zostały przebarwienia.
To sevolium myślisz, ze pomoże w przypadkuk dużego trądziku?
łuszczenie to norma. Jeden przechodzi to gorzej, drugi lepiej, ale nie jest to akurat nic dziwnego. Jednak przebarwienia to coś dziwnego. Przyznaj sie,ze nie używałas kremu 50 tki a twarz? Jakbyś uzywała to przebarwienia raczej by Ci sie nie potworzyły.
Sevolium, o ktorym pisze tutaj jadwisia jest fajne. Sama używam I u mnie bardzo ładnie redukuje zarówno pryszcze jak i produkcję sebum tak więc nie błlyszcze się tak jak wcześniej. Ogolnie warto jest spróbować.
Obawiam się jednak ze na przebarwienia jeśli są duże to zadziała jedynie laser :(

Awatar użytkownika
Anka19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 14 maja 2015, 09:04

Re: Krem do cery trądzikowej

25 kwie 2017, 12:22

też szukam czegoś sprawdzonego ;)

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Krem do cery trądzikowej

04 maja 2017, 12:18

Sevolium faktycznie bardzo dobre o czym sama się przekonałam. Kupiłam za namową mojej dermatolog, do którj również się wybrała z prośbą o przypisanie retinoli ale ogólnie to nie żałuję, że ostatecznie na retinole się nie zdecydowałam bo ponoć używa się je jedynie w ekstremalnych sytuacjach. Pomogło za to Sevolium i to o wiele lepiej niż się spodziewałam :)

Brabella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2017, 13:49

Re: Krem do cery trądzikowej

18 maja 2017, 10:29

To chyba mega indywidualna sprawa. Sama mimo wieku zbliżającego się bardziej do 40 nadal miewam problemy z trądzikiem (twierdzę, że to zemsta organizmu za fakt, że w młodym wieku nie cierpiałam aż tak jak równolatki ;), ostatnio stosuję na niego na próbę serię Visibly Clear Neutrogeny z kremem nawilżającym https://www.neutrogena.com.pl/site/product/48 i innymi produktami oczyszczającymi - na razie problemów nie mam, ale dodatkowo stosuję też zielone koktajle ładnie działające na skórę, więc może to kwestia tego akurat dogodnego polączenia.

Weronika78
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2017, 19:03

Re: Krem do cery trądzikowej

23 maja 2017, 09:11

Ja też jak była nastolatką, nie miałam problemu z trądzikiem. Raz na jakiś czas coś się pojawiało. Zazwyczaj przed okresem. A teraz moja cera z suchej zrobiła się mieszana. Musiałam uczyć się od nowa dbać o nią. Zmieniłam połowę kosmetyków. Teraz używam kremu Nano one, bo po nim moja skóra tak nie szaleje. Szukam też jakiegoś dobrego podkładu, który polubi się z moją cerą.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem do cery trądzikowej

24 maja 2017, 10:41

Przede wszystkim trzeba udać się na konsultację do lekarza specjalisty, aby ten mógł ocenić z jakim typem trądziku mamy do czynienia oraz jakich kosmetyków używać aby dodatkowo nie pogorszyć tego stanu, to moim zdaniem kluczowa kwestia.

Awatar użytkownika
Telimena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2017, 16:23

Re: Krem do cery trądzikowej

28 cze 2017, 08:41

Testowanie na sobie różnych kremów i innych preparatów nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, a czasami to po prostu strata pieniędzy. Jeśli chce ktoś skutecznie pozbyć się trądziku lub przynajmniej ograniczyć jego występowanie do niemal całkowitego minimum, powinien zacząć stosować coś skutecznego, co byłoby dobrane na podstawie obecnego stanu skóry. Gabinet dermatologiczny był pierwszym miejscem, do którego udałam się z tym problemem i nie żałuję, bo pani dermatolog Joanna Łudzik z Krakowa, która mnie przyjmowała, przepisała dość skuteczne leki. Proces walki z trądzikiem w moim przypadku trochę trwał, jednak w ostatecznym rozrachunku pozbyłam się go niemal całkowicie. Co do kosmetyków, to niektóre z nich rzeczywiście narobić mogą komuś jeszcze większych problemów, dlatego w tym temacie należy być dość ostrożnym. :ico_nienie:

Wonderfulangel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 09:29

Re: Krem do cery trądzikowej

11 lip 2017, 10:59

Ja na uporczywa cerę trądzikową używałam mase kremów itd pomogła mi dopiero zmiana diety (odrzuciłam to co kocham najbardziej słodycze) dodałam dużo warzyw itd co prawda nie jedząc słodyczy trochę uporczywy trądzik sie zmiejszal ale dalej nie bylo to to cco bym chciala zeby bylo szperalam w necia i natknela sie na "srebrna wode" do codziennej pielegnacji . kupilam butelke . odrzucilam kremy itd psikam sie ta woda i jest efekt doczytalam ze woda jest antybakteryjna przeciwgrzybicza itd i bardzo dobrze wplywa na skore . sprawdzilam i dziala wiec moze i na wasza cere da rade zamiast jakiegos kremu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem do cery trądzikowej

20 lip 2017, 11:00

Ciesze się, że zachowałaś zdrowy rozsądek, znajoma też miała duże problemy z cerą trądzikową i zmiana diety, unikanie słodyczy- pomogło, ponieważ teraz jest zdecydowanie lepiej. Podstawa to jednak konsultacja w tej kwestii z lekarzem.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Krem do cery trądzikowej

27 lis 2017, 16:37

Z trądzikiem nie ma żartów. Chyba każdy z nas chce się go pozbyć... Dlatego warto wypróbować zabiegi wykonywane przy użyciu lasera Ellipse, które dostępne są w Vici Clinic w Krakowie. Już po jednym zabiegu trądzik znacznie się zmniejszył.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość