emmilja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:35

Re: Nadwaga u nastolatki

17 maja 2017, 12:52

ogromnie dziękuje za odzew. ja na nią absolutnie nie krzycze i mężowi tez zabraniam, rozumiem wiek dojrzewania ale sie martwie i nie odpuszcze dopuki jej nie skłonie do ćwiczen. na pewno skorzystam z waszych rad. jeszcze mnie ciekawi maksymalne obciązenie takich sprzętów, chociażby orbitreków bo córka waży teraz prawie 80 kilogramow. i wogóle czy taka młoda osoba powinna tak intensywnie ćwiczyc

panianka2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:39

Re: Nadwaga u nastolatki

20 maja 2017, 18:18

zapisz ją na basen, może jej się to spodoba. jeżeli chodzi o sprzety to nie martw sie, one sa konstruowane pod osoby o wiele wiele cięższe

RobertG85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2017, 08:39

Re: Nadwaga u nastolatki

22 maja 2017, 11:24

Zainteresuj hobby, sportem. Ogranicz komputer.
Im szybciej, tym lepiej.

Generalnie - zacznij od siebie, wtedy dziecku będzie łatwiej gdy będzie widziec przykład.

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Nadwaga u nastolatki

26 maja 2017, 09:40

Pytasz zapewne nie o obciążenie, ale maksymalną dopuszczalną masę użytkownika. Nie musisz się martwić: w zależności od modelu limit wagowy wynosi od 120 do 150 kg, więc Twoja córka z powodzeniem może z nich korzystać. Nie ma też żadnych ograniczeń wiekowych w korzystaniu z orbitreka. Należy jedynie dostosować parametry urządzenia do swoich potrzeb i możliwości oraz uważać, żeby nie forsować zbytnio organizmu, zaczynać od mniejszego obciążenia i stopniowo je zwiększać.

Awatar użytkownika
Hiver
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 lip 2017, 13:50

Re: Nadwaga u nastolatki

12 lip 2017, 15:55

Zainteresuj hobby, sportem. Ogranicz komputer.
Im szybciej, tym lepiej.

Generalnie - zacznij od siebie, wtedy dziecku będzie łatwiej gdy będzie widziec przykład.
Chciałem coś napisać, ale nie mogę. Ktoś mnie uprzedził. :) Można powiedzieć, że wyżej jest wszystko to, co najważniejsze.

Awatar użytkownika
Laubutain
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2017, 15:18

Re: Nadwaga u nastolatki

16 lis 2017, 15:39

Wspieram pomysł na wspólne ćwiczenia, zróbcie sobie konkurs jakiś, że jak któraś zrzuci więcej w ciągu miesiąca dostanie jakiś prezent.
Nie koniecznie to ma być siłownia, możecie się zapisać na tańce, zumbę, coś wesolszego :) też przecież dobrze działa

agentka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 04 kwie 2016, 14:44

Re: Nadwaga u nastolatki

30 lis 2017, 13:19

Żaden konkurs na zrzucanie czy diety. To będzie miało bardzo negatywne konsekwencje. Najważniejsze, to dawać dobry przykład. Dziecko naśladuje dobre i złe zachowania dorosłych.

Primado
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2018, 11:13

Re: Nadwaga u nastolatki

29 mar 2018, 11:41

Przede wszystkim zorganizuj jej czas, dużo ruchu, w miare zbilansowana dieta, nawet przymuś ją do tego, bo to tylko dla jej dobra.

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość