Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Co oprócz karmy?

21 maja 2015, 17:50

Czy kupujecie dla swoich pupili - kotów i psów - coś oprócz suchej karmy? Jakieś przysmaki?
Co lubią najbardziej Wasi przyjaciele? Jakie marki i produkty polecacie, a które stanowczo odradzacie?

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Co oprócz karmy?

23 maja 2015, 20:27

Ja nie ma zwierzaka w domu, ale moi rodzice mają pas. To największy skarb w domu w tej chwili, więc jest bardzo rozpieszczony. Właśnie pytałam mamy, gdzie kupują karmę i okazuje się, że zamawiają w sieci przysmaki dla Leili: http://www.krainapupila.pl/2773,hipoale ... a-psa.html. Oczywiście wszystko, co najlepsze dla ukochanej Shih Tzu :)
Mama poleca! A wiadomo, że mama ma zawsze rację ;)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Co oprócz karmy?

25 maja 2015, 12:34

U nas zawsze jest sucha karma i puszka - nasz kundelek je prawie wszystko, kocie z kurczakiem bardoz lubi ;)

lolo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2015, 12:36

Re: Co oprócz karmy?

03 cze 2015, 12:53

Czasem jakieś uszko ze ścięgien albo friskies.

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Co oprócz karmy?

15 cze 2015, 12:23

My mamy huskiego . Jest po operacji raka macicy i cukrzycy. Musi jeść karmę suchą. Co sądzicie o tej stronie? http://www.e-pazur.com/

nosero
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2016, 10:56

Re: Co oprócz karmy?

25 maja 2016, 11:06

Mój pies nie zje samej, suchej karmy... Dlatego dodaje mu troszkę gotowanej piersi z kurczaka bądź innego mięsa.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Co oprócz karmy?

12 lip 2016, 11:10

U mojego psiaka podstawą jest sucha karma Iams. Nie mam czasu żeby codziennie mu gotować a jeśli znajdę na to chwilkę to uwielbia kasze z podrobami lub ryż z bananem i twarożkiem :) I oczywiście świeże kości wołowe lub cielęce żeby nie miał kamienia na zębach i były białe. Mój mąż znowuż jest od rozpieszczania i kupuje jakieś psie ciasteczka naszemu Tofikowi.

Kasia11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2016, 18:46

Re: Co oprócz karmy?

11 wrz 2016, 18:58

I oczywiście świeże kości wołowe lub cielęce żeby nie miał kamienia na zębach i były białe.
Z kośćmi trzeba bardzo uważać i wszyscy weterynarze je odradzają. Są co prawda psy, które regularnie dostają kości i mają się dobrze, ale jest też mnóstwo takich, u których kości uszkadzają ściany przewodu pokarmowego, zalegają w żołądku albo zatykają jelita i kończy się to operacją. Nigdy nie wiadomo, czy tym razem nasz psiak nie będzie miał pecha.

U nas za smaczki robi ugotowane i pokrojone w drobną kostkę mięsko, a jako jedzenie nasz maluch dostaje suchą karmę Acana. Ogólnie jest też dużo innych fajnych karm, ale jest też dużo bardzo słabych - omijaj te z marketu typu Chappi czy Pedigree, bo mają strasznie kiepski skład. Zerknij na stronę http://www.karmopedia.pl - tam fajnie opisują różne karmy :)

filipka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2017, 13:16

Re: Co oprócz karmy?

24 lis 2017, 13:20

a co podajecie swoim wysterylizowanym kociakom? czy sama karma typu royal canin sterilised czy podajecie jeszcze jakies suplementy?

helisa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2017, 15:10

Re: Co oprócz karmy?

01 gru 2017, 15:28

Mój kocur po sterylizacji dostawał suchą, mokrą oraz kurczaka surowego - takiego uwielbia

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość