matejka12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:56

Re: Wakacje w Polsce

29 mar 2017, 00:14

Jest wiele pięknych miejsc. Nad morzem Ustka czy Kołobrzeg.
W górach Zakopane lub ogólnie Tatry czy Bieszczady.
Warto pozwiedzać również starówki większych miast, tam zawsze znajdziecie wiele zabytków i ciekawych miejsc.

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Wakacje w Polsce

13 kwie 2017, 13:58

Skalne miasto chcemy zobaczyć.

uncitipo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:21

Re: Wakacje w Polsce

18 kwie 2017, 00:04

Jak w Polsce to nad morzem albo jeziorem. My ostatnio wybraliśmy się na weekend do http://zajazdkruszwica.pl/ i spędziliśmy wspaniałe dwa dni nad Gopłem.

majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: Wakacje w Polsce

27 kwie 2017, 16:30

Ja jeszcze bym poleciła wakacje nad jeziorem. Ostatnio dużo fajnych takich propozycji jest w sieci . Mi się podoba oferta ta: http://starymlynstrzeszyn.pl/pl/jazda-k ... -dla-koni/ . Super z nauką jazdy dla dzieci i możliwością nawet przyjazdu z koniem jeżeli jest taka potrzeba.

DobraDama31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 2017, 22:31

Re: Wakacje w Polsce

18 gru 2017, 00:37

Polecam Mazury!

Awatar użytkownika
Amik90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2017, 17:20

Re: Wakacje w Polsce

18 gru 2017, 11:40

Ile razy słychać, że "Cudze chwalimy, a swego nie znamy". Dlatego wakacje w Polsce to na pewno doskonała okazja do poznania rodzimej turystyki. Miejsc, regionów czy atrakcji w naszym kraju na pewno nie brakuje. Warto więc spojrzeć na nasz kraj, przez pryzmat tego co oferuje w aspekcie czysto turystycznym.

badinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2018, 22:33

Re: Wakacje w Polsce

18 kwie 2018, 06:01

Ja w zeszłym roku byłam na wakacjach w Zalesiu. Zatrzymałam się w pięknym, przytulnym hotelu Zalesie Mazury by móc skorzystać z bogatej oferty zabiegów Spa, rano uprawiać jogging, a po południu pływać łódką po jeziorze. Dzięki idealnej ofercie hotelu i jego wyśmienitym położeniu udało mi się w 100% zrealizować moje plany. Wracam tam już niedługo, bo na weekend majowy :-)

darioszka89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lis 2017, 17:38

Re: Wakacje w Polsce

20 kwie 2018, 18:04

Ja ostatnio coraz częściej myślę o wynajęciu pokoju w Zamku w Janowie Podlaskim. Od lat nie byłam na urlopie. Chyba się w końcu wybiorę i odpocznę. W domu ciągle jest coś do zrobienia i to odpoczywanie wcale mi nie wychodzi.

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Wakacje w Polsce

07 maja 2018, 09:13

Ja najbardziej z polskich miast na wybrzeżu lubię Sopot i serdecznie polecam tam wakacje :D

MonikaMajaDancer
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2018, 10:20

Re: Wakacje w Polsce

08 maja 2018, 10:48

Ja mam takie zdanie że najlepsze wakacje są tam, gdzie czujemy że naprawde chcemy być. Może i banalne stwierdzenie, ale ja wierze, że nasza intuicja podpowiada nam najlepiej czego potrzebujemy: czy wyjazdu w większym gronie, czy indywidualnie, czy do miejsc gdzie będzie można poznać nowych ludzi, zmienić otoczenie na jakis czas i zaopiekowac się po prostu sobą.
Sama kilka lat temu, będąc w zamotanej sytuacji życiowej, pojechałam na warsztaty w piękny polski krajobraz, by spędzic czas z ludzmi, którzy pomogą mi poznać siebie.
Dziś wraz z koleżanką organizuje takie warsztaty pod Krakowem 23-24 czerwca 2018. w malowniczej Leśniakówce otoczonej sadem i zielenią.

Tańcz i Poznaj Siebie- Wakacyjne Warsztaty dla Kobiet - tak też znajdziesz to wydarzenie na facebooku.
Rozpocznij wakacje od:
- ZABAWY tanecznej w gorących rytmach latino
- RELAKSU w malowniczym zakątku wśród jabłoni obok ciszy lasu
- POŁĄCZENIA ZE SOBĄ dzięki odkrywaniu jak wiele mówi Ci Twoje własne ciało w tańcu
- ROZWOJU OSOBISTEGO podczas której zadasz sobie kilku pytań i być może znajdziesz przestrzeń na pojawienie się nowych pomysłów
- REGENERACJI I NOWYCH ZNAJOMOŚCI

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość