Awatar użytkownika
Telimena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2017, 16:23

Prezetn na święta?

20 gru 2017, 11:48

Jakie prezenty macie zamiar podarować swoim bliskim z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Kupiliście już coś interesującego, czy jeszcze nie? Ja zastanawiam się jeszcze co kupić bliskiej mi osobie i póki co zastanawiałam się nad portfelem Money Kepper. W sumie taki skórzany dodatek powinien się sprawdzić idealnie. Macie może jakieś ciekawe pomysły? :-)

jadzka67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 gru 2017, 14:27

Re: Prezetn na święta?

21 gru 2017, 15:22

Ja kupiłam męzowi kosmetyki, a dzieciom ksiązki. Tylko w naszym gronie sie wymieniamy prezentami wiec nie ma tego az tak duzo

Awatar użytkownika
55Lukaszek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2016, 10:59

Re: Prezetn na święta?

22 gru 2017, 13:09

W tym roku postawiłem na vouchery, prawie wszyscy dostaną karty podarunkowe - mama na kurs gotowania ;) tata na przejażdżkę Porsche, siostra na lot motolotnią, a ciotka na dzień w SPA.
To fajna opcja bo nie trzeba ganiać po sklepach i jeśli tylko masz w domu drukarkę, to możesz taki prezent załatwić nawet w samą Wigilię :) Ja kupiłem stąd https://www.podarujkarte.pl/okazja/swie ... od-choinke

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Prezetn na święta?

28 gru 2017, 12:17

Takie karty podarunkowe to bardzo fajny pomysł, grunt aby trafić w gust osoby której chcemy podarować prezent, prawda? Polecam też z tych praktycznych galanterię skórzaną lub obuwie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość