Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Nauka tańca

14 wrz 2016, 18:44

W sumie nie jest to zły pomysł, zwłaszcza jak komuś szkoda czasu na dojazdy. Ja jednak wolałabym iść do szkoły stacjonarnej, bo po prostu zależy mi na tym, żeby spędzić fajnie czas poza mieszkaniem :) Myślałam nad tą akademią tańca http://danceavenue.eu/ .

malo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2016, 15:57

Re: Nauka tańca

23 wrz 2016, 16:17

Taniec to specyficzna forma ruchu i wydawałoby się, że nie każdy jest w stanie nauczyć się tańczyć, tym bardziej sam w domowym zaciszu :) jednak wiem z doświadczenia, że odpowiednia, profesjonalna szkoła tańca i cierpliwi instruktorzy są w stanie zdziałać cuda :) ja chodziłam z chłopakiem do Hand to hand i jesteśmy bardzo zadowoleni, taniec stał się naszym hobby :) teraz jesteśmy na wyjeździe ze szkoły ale w połowie października znowu wracamy na treningi :)

Monika23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2016, 17:37

Re: Nauka tańca

24 wrz 2016, 18:08

Nawet przez Youtuba można się nauczyć tańczyć podstawowych kroków.Ale polecam przejść się do szkoły tańca tak po cichu żeby nikt nie widział i zaskoczyć grono rodzinne po czasie :)

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Nauka tańca

20 gru 2017, 17:08

Uwielbiam taniec, ale opanowanie choreografii było dla mnie zawsze problemem. Dlatego kilka miesiecy przed slubem zapisalam sie z narzeczonym do szkoly "Pierwszy taniec", okolice Myślenic. I to byla dobra decyzja- spaliliśmy troche kalorii, nauczylismy sie ladnego ukladu i przy okazji polubilismy taniec :-) taka wiedza zawsze procentuje, teraz nawet podczas rodzinnych uroczystosci czujemy sie swobodniej na parkiecie. Przy okazji- przed slubem takie zajecia potrafily nas swietnie zrelaksowac :-)

jadzka67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 gru 2017, 14:27

Re: Nauka tańca

21 gru 2017, 15:21

Trudno byłoby mi znalexc czas na naukę tańca ale takie tango np to bym chciała umieć ;)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości