kasska377
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2016, 11:27

Re: Jak zachować młody wygląd

08 lut 2017, 11:38

Przede wszystkim trzeba zachować optymizm. I nigdy nie zapominać o kremie.

Lara00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2017, 14:35

Re: Jak zachować młody wygląd

08 lut 2017, 16:09

ja na przykład bardzo dużo się ruszam, staram się coś ćwiczyć przynajmniej co drugi dzień. Ale prawda jest taka, że jeszcze starość mi nie grozi :)

Sandra19809
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:18

Re: Jak zachować młody wygląd

17 lut 2017, 13:06

Wszystko ma znaczenie - i dieta, i sen i ćwiczenia. Ja też używam kostek lodu, jak czasem puchnę pod oczami. To mi naprawdę pomaga :)

foxi1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2017, 21:26

Re: Jak zachować młody wygląd

22 lut 2017, 22:36

Najważniejsze to zachować pogodę ducha, ponadto trochę ruchu się na pewno przyda.
Do tego jak się wspomożesz jakimiś dobrymi kosmetykami, efekt powinien być murowany.
W kwestii kosmetyków troszkę ostatnio poszukiwałam i na chwilę obecną pozostaję przy linii kosmetyków Resibo
iwos.pl/85_resibo
Jeżeli chodzi o sklep to załapałam się na darmową wysyłkę - szczegóły na stronce.

AtelierMlodosci
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:26

Re: Jak zachować młody wygląd

01 mar 2017, 11:07

Młody wygląd można zachować na kilka sposobów, przede wszystkim po przez aktywność fizyczną i codzienną, dobrą pielęgnację za pomocą odpowiednich i skutecznych kosmetyków. To taka podstawowa kwestia aby utrzymać zdrowy i młody wygląd naszej skóry. Warto również korzystać z zabiegów odmładzających w salonach urody, mających na celu generalną poprawę kondycji cery, dotlenić ją, nawilżyć i ujędrnić.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Jak zachować młody wygląd

24 gru 2017, 13:18

Moim sposobem na zachowanie młodego wyglądu jest dbanie o cerę i skórę oraz odpowiednia dieta. Bardzo polecam wykonywać zabiegi na twarz. Ja chodzę regularnie na Dermapen do MTT Estetica w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z działania tego zabiegu.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Jak zachować młody wygląd

02 sty 2018, 15:35

Na pewno ważne jest zdrowe odżywianie, troche ruchu i odpowiednie kosmetyki. W ostatniej kwestii- jestem fanką dermokosmetykow, bo mają sensowny sklad i efekty po ich stosowaniu sa widoczne gołym okiem. Z takich bardzo fajnych produktow ostatnio sprawdza sie u mnie serum INOAR z kwasem hialuronowym- ma wygodną buteleczkę z pipetą, nakładam kilka kropel i delikatnie wklepuję- wykonuje masaz twarzy. Stosuje na noc i rano budze sie z wypoczętą wygładzoną cerą :-)

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: Jak zachować młody wygląd

08 sty 2018, 11:10

Podstawą jest odpowiednia dawka snu, dieta, ćwiczenia i odpowiedni dobór kosmetyków. Ja zauważyłam, że zawsze gdy jestem niewyspana lub stresuje się czymś wyglądam gorzej. Stan psychiczny odzwierciedla się też na naszym zdrowiu i wyglądzie. Najważniejsze to żyć zgodnie ze swoim rytmem!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak zachować młody wygląd

08 sty 2018, 14:13

Chyba każda metoda została już wypisana w tym temacie, ale tak w ramach podsumowania: młody i atrakcyjny wygląd skóry, to zarówno kwestia tego jak się odżywiamy, jak jesteśmy aktywni fizycznie oraz jakich kosmetyków używamy. Zdecydowanie warto stawiać na te naturalne oparte na kolagenie.

Kusssi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2017, 14:34

Re: Jak zachować młody wygląd

16 sty 2018, 14:19

Moim zdanie to zdrowe odżywianie się, sport oraz kochana osoba obok. My z mężem od 3 lat jedźmy na nartach, to jest nasz must-have każdą zimą, staramy się co drugi weekend wyskoczyć na jakiś stok. Kiedyś myślałam że to jest bardzo drogi sport i że nas nie będzie stać (odzież narciarska+abonament+narty+różne akcesoria). Ale potem zobaczyłam sobie kurtki, spodnie dużo różnych rzeczy w tym outlecie Limango-outlet.pl. Natrafiłam na niego przypadkiem i mają sporo przecenionych rzeczy. Tak i zamówiłam chłopakowi taki model Obrazek

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość