dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: miejski samochód - tani!

20 lis 2017, 10:46

Bzdura, jeżdżę już kolejnym modelem i nie miałam z żadnych problemów, nigdy mnie nie zawiodły, to kwestia tego jak o auto dbasz, czy na czas robisz przeglądy, wymieniasz olej itp. a merce są drogie i przereklamowane, chyba tylko dla snobów

RenataKo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2017, 00:00

Re: miejski samochód - tani!

08 gru 2017, 22:28

mercedes dla snobow?? pierwsze slysze. jesli ktos docenia komfort jazdy, bezawaryjnosc, bezpieczenstwo, placi w leasingu za smarta 400zl albo za klase a tysiaka, to nazywa sie SNOBEM? szok

Malunia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 paź 2016, 15:25

Re: miejski samochód - tani!

07 sty 2018, 17:49

Mercedes dla snobów? Niby dlaczego :ico_szoking: auto jak inne, tyle że mniej się psuje i ładnie wygląda. To od razu dla snobów? Trochę więcej kosztuje, ale za jakość trzeba zapłacić. To chyba oczywiste. Auto ma jeździć, a nie stać na warsztacie! Gaz do dechy dziewczyny;-)

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: miejski samochód - tani!

11 sty 2018, 13:13

Przymierzamy się do zakupu mazdy cx-5, na pewno to trochę większe auto ale wcale duzo nie pali i zawsze można komfortowo się przemieszczać, jest pojemne, też na wszelkie wypady za miasto, podróże idealnie się sprawdzi, miałam okazję jeździć wczeniejszą wersją, bardzo wygodna, a tą nowszą jeszcze bardziej dopracowali, wyciszyli wnętrze

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: miejski samochód - tani!

23 cze 2018, 12:06

Moim zdaniem, bardziej opłaca się wynajem busa w Warszawie w razie potrzeby, np. http://www.tanibusik.eu/ :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość