Marta44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2017, 12:15

zabawki interaktywne

21 lis 2017, 09:58

Cześć. Poszukuję jakiś fajnych, ciekawych zabawek interaktywnych dla 3-latka. Możecie mi jakieś polecić? A mone moglibyście polecić mi coś z tej strony - https://www.zabawkidladzieci24.pl/zabawki-interaktywne?
Zabawka ma być prezentem mikołajowym i cudownie byłoby gdyby dziecko zajęło się nią przez dłuższy czas i nie znudziło po kilku dniach.

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: zabawki interaktywne

10 gru 2017, 18:31

Udało już się coś wybrać?
Jeśli chodzi o takie zabawki,to jest spory wybór w internecie...
Od jakiegoś czasu robimy zakupy w sklepie Foka Stara podkreślę nazwę,bo mi się spodobała i z tego co widzę też mają w ofercie zabawki interaktywne!
Co prawda takiego rodzaju zabawek jeszcze nie kupowaliśmy,ale chyba warto się zastonowić bo wydaje mi się że mogę one zainteresować dzecko i pobudzać zmysły i chyba będą pomocne w rozwoju?
Kto wie,może to będzie nasz kolejny zakup? ;-)

asiula65
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2017, 13:14

Re: zabawki interaktywne

07 sty 2018, 21:21

U nas zabawki Melissa & Doug sprawdzą się idealnie pod wieloma względami. Każdy znajdzie coś dla swojej pociechy ciekawego. Widziałam wiele tej marki zabawek w sklepie Kimland i sprawdzają się jak najbardziej. Fajne praktyczne, kolorowe i sensowne.

jeszyna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2018, 16:58

Re: zabawki interaktywne

12 sty 2018, 17:01

Moja 3 latka uwielbia teraz wszelakie malowanki/kolorowanki. Albo jej kupuje choicazby w kiosku albo drukuje z internetu. Mamy całą teczke jej prac, o lodówce nie wspomne ;) ciekawe jak długo będzie przejawiała takie hobby i kiedy jej sie to znudzi, a nuz widelec wyrośnie z niej artystka

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość