impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

15 sty 2018, 11:45

mam pytania co do makijażu permanentnego brwi. Zakładam że znajdzie się tu kilka kobiet, które mają to za sobą :) otóż jeśli któraś robiła w Warszawie to gdzie i czy poleca. Poza tym jaką metodę wybrałyście na brwi. Jak przebiegało gojenie? No i ostatnie pytanie: czy zdecydowałybyście się podobnie na coś takiego? :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

15 sty 2018, 15:43

Ja mam makijaż permanentny brwi robiłam sobie w salonie Magic Visage w Śródmieściu na Mokotowskiej, uważam, że to jeden z zabiegów z którym zbyt długo zwlekałam, bo bardzo poprawił mój komfort, oszczędzam sporo czasu na poranny makijaż, do tego jest to mega wygoda, no i ja zdecydowałam się na metodą włoskową, na poprawę musiałam pójśc bo zrobiło się kilka strupków

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

22 sty 2018, 10:30

a czemu wybrałaś metodę włoskową? Czym ona różni się od innych?

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

28 sty 2018, 23:14

Metoda włoskowa polega na tym, że tak jakby między swoimi włoskami pani dorysowuje Ci po jednym włosku :) Wygląda bardziej naturalnie niż po całości, nie rzuca się zbytnio w oczy. Mam koleżankę, która sobie robiła i jak się mocno nie przyjrzysz to nie widać, ze to nie jej brwi.

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

29 sty 2018, 22:36

przyjrzałam się tej metodzie włoskowej i faktycznie wygląda super:) widziałam u Dominiki Kossakowskiej z Wilczej "prace" tą metodą i muszę przyznać że wygląda to bardzo naturalnie i fajnie :) PODOBA mi się :)

gamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2013, 09:11

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

06 lut 2018, 00:35

@impresja_switu - daj znać jak się zdecydujesz i koniecznie pokaż efekty. Jestem ciekawa jak to wyjdzie bo sama zaczynam się zastanawiać. Tyle kobiet to robi więc chyba coś w tym jest :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

26 lut 2018, 17:21

ja polecam magic visage tam dziewczyny narawdę bardzo ładnie robią makijaż permanentny brwi, warto się do nich udać.

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

13 mar 2018, 00:06

dziewczyny jestem już "po" :) wybrałam się do Dominiki z Jest Pięknie. Zdjęć wam jeszcze nie pokaze, bo wszystko się goi, ale już teraz widzę, że efekt będzie taki jaki chciałam :) nie mogę się doczekać, kiedy brwi już bedą takie jakie powinny być;)

Nawiasa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2018, 10:55

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

13 mar 2018, 11:04

Ja właśnie dzisiaj idę do Biotekpolska i już nie mogę się doczekać, moja znajoma robiła tam brwi mam nadzieje, że uzyskam podobny efekt do niej! ;)

gamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2013, 09:11

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

18 mar 2018, 21:31

a jaką metodą zrobiłaś brwi :) czekam z niecierpliwością na efekty jakie nam zaprezentujesz :)weszłam sobie teraz na fp Dominiki i spojrzałam na jej realizacje i wszystkie wyglądają super:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość