Awatar użytkownika
radekwalen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2018, 21:15

Czego nie powinno zabraknąć w naszej kuchni?

16 sty 2018, 23:08

Czego nie powinno zabraknąć w naszej kuchni? Oczywiście oprócz standardowych sprzętów i urządzeń RTV? Macie jakieś ciekawe pomysły i inspiracje?

PoProstuDora
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:00

Re: Czego nie powinno zabraknąć w naszej kuchni?

20 sty 2018, 03:04

Przyprawnika na magnesy. Właśnie zbieram słoiczki na przyprawy, mam już wybrane magnesy do kupna, zostaje tylko blacha i okleina, a potem przywiercić/przykleić do półki i gotowe. Dlaczego akurat tego? Niesamowicie wygodny. Nic nie wala się po szafkach, przyprawy szczelnie zamknięte, zawsze w tym samym miejscu, pod ręką, bo zaledwie na jej wyciągnięcie.

bananowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2018, 13:56

Re: Czego nie powinno zabraknąć w naszej kuchni?

25 sty 2018, 12:40

Słoiki na przyprawy, tablica magnetyczna na zapisywanie wszystkich najważniejszych rzeczy, świeże zioła w doniczkach. To takie moje 3 najważniejsze elementy kuchni poza wszystkimi udogodnieniami elektronicznymi. :)

julancja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2017, 14:10

Re: Czego nie powinno zabraknąć w naszej kuchni?

25 sty 2018, 17:03

Ja jestem bardzo aktywną użytkowniczką tak trywialnej rzeczy jaką jest ręcznik papierowy. Wykorzystuje go w hurtowych ilościach i zawsze musze mieć pod ręką. Przydaje sie do naprawde wielu różnych rzeczy.

wagar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2018, 18:12

Re: Czego nie powinno zabraknąć w naszej kuchni?

25 sty 2018, 18:43

Telewizora to jest fantastyczna rzecz w kuchni :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość